04-03-2017 13:30:59 - DDS SP v.3.16.4.1

RESULTATLISTE
Brande

 

 

Gevær, 15m. - Mesterskab Børn 1

1

101491

Gustav Røjkjær

10-006 Klejs-Juelsminde Skytteforening

200/12    200/12    400/24

2

107909

Mathias M. Pedersen

10-117 Blåhøj Skytteforening

200/11    200/08    400/19

3

118575

Rasmus Tyregod

10-103 Ammitsbøl SG&I

199/08    200/08    399/16

4

113336

Nikolai Riber Jepsen

10-117 Blåhøj Skytteforening

199/07    200/05    399/12

5

118792

Lucas R. Rasmussen

10-117 Blåhøj Skytteforening

200/09    199/09    399/18

6

118128

Elisabeth Kirkegaard Lager

06-062 Aulum Skytteforening

199/13    199/10    398/23

7

109626

Johan Ottesen

06-012 Arnborg Idrætsforening

198/09    199/10    397/19

8

119066

Niki Boisen

10-114 Billund-Vorbasse Skytteforening

198/06    199/10    397/16

9

113171

Signe de la Roi

10-207 Fredericia Skytteforening

199/07    196/04    395/11

10

118127

Linda Kirkegaard Lager

06-062 Aulum Skytteforening

196/04    198/07    394/11

11

121887

Malene Nørgaard

10-127 Brande Skytteforening

198/03    196/06    394/09

12

119180

Tina Pala Kristensen

11-381 Sdr. Omme Skytteforening

195/05    198/10    393/15

13

103427

Louise Hansen

11-381 Sdr. Omme Skytteforening

195/03    198/05    393/08

14

111846

Sofie Østergaard Thomsen

10-127 Brande Skytteforening

196/05    196/05    392/10

15

110494

Lucas Haugstrup

10-114 Billund-Vorbasse Skytteforening

197/09    193/05    390/14

 

 

Gevær, 15m. - Mesterskab Børn 2

1

124235

Patrick Lauritsen

10-127 Brande Skytteforening

198/11    197/06    395/17

2

123858

Ester Sindberg

10-103 Ammitsbøl SG&I

198/08    196/08    394/16

3

121600

Victor Sindberg

10-103 Ammitsbøl SG&I

198/09    195/08    393/17

4

113257

Patrick Hansen

10-127 Brande Skytteforening

196/06    196/03    392/09

5

117550

Julie Vesterholm

10-437 Ullerup Skytteforening

197/04    195/02    392/06

6

120979

Michele Rasmussen

06-012 Arnborg Idrætsforening

198/10    194/04    392/14

7

109629

Dylan Svendsen

06-012 Arnborg Idrætsforening

197/06    193/04    390/10

8

115633

Katrine Kolster

06-012 Arnborg Idrætsforening

195/04    192/05    387/09

9

124835

Mads Ravnskjær

10-207 Fredericia Skytteforening

191/03    195/06    386/09

10

126151

Noah Emil Hermansen

10-456 Vejle Skytteforening

191/02    194/03    385/05

11

109625

Malthe Ottesen

06-012 Arnborg Idrætsforening

194/03    189/01    383/04

12

127056

Andrew Scott Jørgensen

06-062 Aulum Skytteforening

193/03    188/00    381/03

13

121622

Emma Thomsen

10-127 Brande Skytteforening

186/00    181/02    367/02

 

 

Gevær, 15m. - Mesterskab Børn 3

1

120464

Philip Lindquist Knudsen

10-127 Brande Skytteforening

194/04    197/07    391/11

2

102406

Ole Borch Buhl

06-006 Skarrild SG&I

196/10    195/07    391/17

3

97745

Oliver Novak

10-423 Tørring Idrætsforening

196/06    195/03    391/09

4

123553

Frederik Thomsen

10-127 Brande Skytteforening

195/08    195/04    390/12

5

126149

Mads Friedrichsen

10-456 Vejle Skytteforening

194/02    190/02    384/04

6

127086

Lasse B. Christensen

10-127 Brande Skytteforening

193/04    190/02    383/06

7

128991

Lisa Green

06-012 Arnborg Idrætsforening

189/02    192/05    381/07

8

127910

Emilie Madsen

10-117 Blåhøj Skytteforening

188/03    192/06    380/09

9

107988

Jesper B. Buhl

06-006 Skarrild SG&I

190/02    190/01    380/03

10

123738

Signe Bruun

11-381 Sdr. Omme Skytteforening

188/03    190/02    378/05

11

118183

Juliane Møller

10-437 Ullerup Skytteforening

187/04    188/00    375/04

12

124121

Merle marie Holst

11-381 Sdr. Omme Skytteforening

190/03    185/01    375/04

13

124164

Sarah Hamborg Sørensen

06-012 Arnborg Idrætsforening

189/05    185/05    374/10

14

128401

Alberth Bertelsen

11-381 Sdr. Omme Skytteforening

185/00    188/04    373/04

15

120463

Peter Borch Buhl

06-006 Skarrild SG&I

186/01    185/00    371/01

16

127052

Noah McGregor

06-062 Aulum Skytteforening

182/01    180/01    362/02

 

 

Gevær, 15m. - Mesterskab Børn 4

1

127384

Sofie Vitting

10-117 Blåhøj Skytteforening

188/01    189/02    377/03

2

128873

Kjartan Bach

10-127 Brande Skytteforening

180/00    186/03    366/03

3

127845

Oliver Sletten

06-006 Skarrild SG&I

174/00    185/03    359/03

4

123739

Simon Mortensen

11-381 Sdr. Omme Skytteforening

180/00    179/02    359/02

 

 

Gevær, 15m. - Mesterskab Junior 1

1

101490

Christoffer Røjkjær

10-006 Klejs-Juelsminde Skytteforening

200/09    199/12    399/21

2

91753

Peter Christiansen

09-940 Samsø Skytteforening

199/09    198/10    397/19

 

 

Gevær, 15m. - Mesterskab Junior 2

1

122694

Nikolai Stendorph

10-282 Jelling fS Skydning

198/05    197/03    395/08

2

125316

Andreas Thode

10-207 Fredericia Skytteforening

197/06    196/06    393/12

3

118577

Casper Tyregod

10-103 Ammitsbøl SG&I

197/03    194/06    391/09

4

106786

Christoffer Damgaard Larsen

10-222 Gadbjerg Skytteforening

194/06    194/04    388/10

5

114453

John L.S. Pedersen

11-381 Sdr. Omme Skytteforening

193/07    193/08    386/15

6

123606

Celina Dalsgaard

06-062 Aulum Skytteforening

189/03    195/06    384/09

7

120820

Christian Helstrup Nielsen

06-006 Skarrild SG&I

189/01    189/02    378/03

8

123673

Kasper Poulsen

10-008 Nr. Snede og Omegns Skytteforening

185/01    187/04    372/05

9

126342

Jeremias Zeithaml

10-127 Brande Skytteforening

185/02    187/02    372/04

10

94912

Frederik Thychosen

10-127 Brande Skytteforening

182/01    187/03    369/04

11

107662

Oliver Dalsgaard

11-381 Sdr. Omme Skytteforening

181/01    187/01    368/02

 

 

Gevær, 15m. - Mesterskab UNG Stilling 2

1

84371

Laura Bukalo

06-062 Aulum Skytteforening

188/01    192/02    380/03

2

37076

Poul B. Rasmussen

06-006 Skarrild SG&I

176/01    174/01    350/02

3

98595

Rasmus Haue Heesgaard

06-006 Skarrild SG&I

162/00    176/01    338/01

 

 

Gevær, 15m. - Mesterskab UNG Åben 1

1

98282

Kristine Rødsgaard Christensen

10-282 Jelling fS Skydning

200/15    200/14    400/29

2

83790

Stephanie Pedersen

10-127 Brande Skytteforening

199/11    198/09    397/20

3

107950

Martin Nissen

10-114 Billund-Vorbasse Skytteforening

193/04    197/04    390/08

 

 

Gevær, 15m. - Mesterskab UNG Åben 2

1

34589

Tobias Novak

10-423 Tørring Idrætsforening

195/06    199/05    394/11

2

91839

Jack Abrahamsen

10-008 Nr. Snede og Omegns Skytteforening

196/05    196/08    392/13

3

92763

Lars Søby Jensen

06-016 Gjellerup Sdr. SG&I

197/04    194/03    391/07

4

109628

Agnese Salina

06-012 Arnborg Idrætsforening

189/03    193/02    382/05

 

 

Gevær, 15m. - Mesterskab Voksen Stilling 2

1

96841

Tim Mikkelsen

10-103 Ammitsbøl SG&I

186/02    188/02    374/04

2

17311

Anders Secher

10-437 Ullerup Skytteforening

184/03    189/03    373/06

3

37216

Erik Bukalo

06-062 Aulum Skytteforening

183/00    184/02    367/02

4

31719

Erik Paarup

06-016 Gjellerup Sdr. SG&I

180/01    181/01    361/02

5

33284

Jesper Madsen

10-117 Blåhøj Skytteforening

176/02    183/02    359/04

 

 

Gevær, 15m. - Mesterskab Voksen Stilling 3

1

88757

Bendt Kjærsig

05-019 Skjern Skytteforening

177/00    169/01    346/01

 

 

Gevær, 15m. - Mesterskab Senior 1

1

20954

Per Christiansen

10-004 Glud Skytteforening

199/11    198/09    397/20

2

33139

Peter Frandsen

10-117 Blåhøj Skytteforening

199/03    198/07    397/10

3

33812

Lis Andersen

10-282 Jelling fS Skydning

197/04    199/06    396/10

4

33816

Knud Andersen

10-282 Jelling fS Skydning

197/08    198/05    395/13

5

93289

Jens Hyldborg

10-437 Ullerup Skytteforening

194/04    199/06    393/10

6

20964

Ole Hansen

10-134 Bredstrup-Pjedsted IF

194/04    197/08    391/12

7

33325

Hans Jensen

10-127 Brande Skytteforening

196/06    195/03    391/09

 

 

Gevær, 15m. - Mesterskab Senior 2

1

35072

Bodil Hansen

10-103 Ammitsbøl SG&I

197/06    197/06    394/12

2

88633

Svend Hansen

10-134 Bredstrup-Pjedsted IF

196/05    197/03    393/08

3

32360

Knud Bjerre

06-012 Arnborg Idrætsforening

197/06    196/10    393/16

4

35378

Preben Sørensen

10-134 Bredstrup-Pjedsted IF

196/03    194/04    390/07

5

35796

Aksel Ibsen

10-207 Fredericia Skytteforening

191/03    195/06    386/09

6

96415

Karl K. Rasmussen

10-134 Bredstrup-Pjedsted IF

194/04    190/02    384/06

7

34969

Karl Erik Hansen

10-103 Ammitsbøl SG&I

194/05    189/03    383/08

8

107015

Jens Andersen

10-134 Bredstrup-Pjedsted IF

190/00    192/04    382/04

9

37843

Jørn Jørgensen

05-019 Skjern Skytteforening

192/06    190/04    382/10

10

32074

Niels Jørgen Jensen

06-012 Arnborg Idrætsforening

192/01    190/02    382/03

11

121044

Rie Lund

10-437 Ullerup Skytteforening

191/05    189/01    380/06

12

39755

Peter Thygesen

10-437 Ullerup Skytteforening

186/05    190/04    376/09

13

34634

Lasse Olsen

10-423 Tørring Idrætsforening

188/01    186/01    374/02

 

 

Gevær, 15m. - Mesterskab Senior 3

1

112980

Villy Christensen

06-006 Skarrild SG&I

187/01    186/02    373/03

2

37620

Søren Madsen

05-019 Skjern Skytteforening

183/01    185/01    368/02

3

75424

Lissy Hansen

10-134 Bredstrup-Pjedsted IF

186/01    182/00    368/01

 

 

Gevær, 15m. - Mesterskab Voksen Åben 1

1

35001

Jan Ryholl

10-456 Vejle Skytteforening

198/07    200/15    398/22

2

106628

Kim Lyng Knudsen

06-001 Viborg Skytteforening

199/08    198/08    397/16

3

115942

Jens Bo Jørgensen

06-030 Ulstrup Skytteforening

200/11    197/09    397/20

4

95711

Tommy Søby Jensen

06-016 Gjellerup Sdr. SG&I

198/06    197/12    395/18

5

120106

Jesper Nissen

10-114 Billund-Vorbasse Skytteforening

197/02    195/06    392/08

6

106905

Martin Larsen

10-222 Gadbjerg Skytteforening

194/05    197/09    391/14

7

107010

Jan Vissing Svenningsen

10-207 Fredericia Skytteforening

193/03    192/02    385/05

 

 

Gevær, 15m. - Mesterskab Voksen Åben 2

1

123925

Christina V. Lybker Madsen

10-127 Brande Skytteforening

199/10    200/10    399/20

2

34354

Betinna Thygesen

10-437 Ullerup Skytteforening

200/07    199/09    399/16

3

123002

Rene Jensen

06-012 Arnborg Idrætsforening

194/06    200/11    394/17

4

110497

Jesper Haugstrup

10-114 Billund-Vorbasse Skytteforening

196/06    197/05    393/11

5

103028

Steen Ibsen

10-207 Fredericia Skytteforening

197/06    196/04    393/10

6

122498

Anette Lindquist Knudsen

10-127 Brande Skytteforening

195/04    195/05    390/09

7

112653

Dorde Lis Hansen

06-016 Gjellerup Sdr. SG&I

188/03    186/02    374/05

 

 

Gevær, 15m. - Mesterskab Voksen Åben 3

1

126904

Steven V. Mathiasen

06-016 Gjellerup Sdr. SG&I

193/06    196/07    389/13

2

85067

Karin Christensen

11-381 Sdr. Omme Skytteforening

194/04    191/07    385/11

3

123926

Jens V. Lybker Madsen

10-127 Brande Skytteforening

189/00    191/06    380/06

4

117401

Lis Andersen

10-207 Fredericia Skytteforening

187/05    191/03    378/08

5

107663

Carsten Dalsgaard

11-381 Sdr. Omme Skytteforening

186/03    191/02    377/05

6

122499

Ulrik Lindquist Knudsen

10-127 Brande Skytteforening

191/02    185/02    376/04

 

 

Gevær, 15m. - Mesterskab FRI

1

94911

Jane Thychosen

10-127 Brande Skytteforening

195/03    198/06    393/09

2

33981

Flemming Jensen

10-127 Brande Skytteforening

188/02    179/01    367/03

 

 

Gevær, 15m. - Klasse Børn 1

1

101491

Gustav Røjkjær

10-006 Klejs-Juelsminde Skytteforening

200/12

2

107909

Mathias M. Pedersen

10-117 Blåhøj Skytteforening

200/11

3

118792

Lucas R. Rasmussen

10-117 Blåhøj Skytteforening

200/09

4

118128

Elisabeth Kirkegaard Lager

06-062 Aulum Skytteforening

199/13

5

118575

Rasmus Tyregod

10-103 Ammitsbøl SG&I

199/08

6

113171

Signe de la Roi

10-207 Fredericia Skytteforening

199/07

6

113336

Nikolai Riber Jepsen

10-117 Blåhøj Skytteforening

199/07

8

109626

Johan Ottesen

06-012 Arnborg Idrætsforening

198/09

9

119066

Niki Boisen

10-114 Billund-Vorbasse Skytteforening

198/06

10

121887

Malene Nørgaard

10-127 Brande Skytteforening

198/03

11

110494

Lucas Haugstrup

10-114 Billund-Vorbasse Skytteforening

197/09

12

111846

Sofie Østergaard Thomsen

10-127 Brande Skytteforening

196/05

13

118127

Linda Kirkegaard Lager

06-062 Aulum Skytteforening

196/04

14

119180

Tina Pala Kristensen

11-381 Sdr. Omme Skytteforening

195/05

15

103427

Louise Hansen

11-381 Sdr. Omme Skytteforening

195/03

 

 

Gevær, 15m. - Klasse Børn 2

1

124235

Patrick Lauritsen

10-127 Brande Skytteforening

198/11

2

120979

Michele Rasmussen

06-012 Arnborg Idrætsforening

198/10

3

121600

Victor Sindberg

10-103 Ammitsbøl SG&I

198/09

4

123858

Ester Sindberg

10-103 Ammitsbøl SG&I

198/08

5

109629

Dylan Svendsen

06-012 Arnborg Idrætsforening

197/06

6

117550

Julie Vesterholm

10-437 Ullerup Skytteforening

197/04

7

123136

Jessica Pedersen

11-381 Sdr. Omme Skytteforening

196/07

8

113257

Patrick Hansen

10-127 Brande Skytteforening

196/06

9

115633

Katrine Kolster

06-012 Arnborg Idrætsforening

195/04

10

125318

Tobias Thode

10-207 Fredericia Skytteforening

195/02

11

109625

Malthe Ottesen

06-012 Arnborg Idrætsforening

194/03

12

127056

Andrew Scott Jørgensen

06-062 Aulum Skytteforening

193/03

13

124835

Mads Ravnskjær

10-207 Fredericia Skytteforening

191/03

14

126151

Noah Emil Hermansen

10-456 Vejle Skytteforening

191/02

15

121622

Emma Thomsen

10-127 Brande Skytteforening

186/00

 

 

Gevær, 15m. - Klasse Børn 3

1

102406

Ole Borch Buhl

06-006 Skarrild SG&I

196/10

2

97745

Oliver Novak

10-423 Tørring Idrætsforening

196/06

3

123553

Frederik Thomsen

10-127 Brande Skytteforening

195/08

4

120464

Philip Lindquist Knudsen

10-127 Brande Skytteforening

194/04

5

126149

Mads Friedrichsen

10-456 Vejle Skytteforening

194/02

6

127086

Lasse B. Christensen

10-127 Brande Skytteforening

193/04

7

124121

Merle marie Holst

11-381 Sdr. Omme Skytteforening

190/03

8

107988

Jesper B. Buhl

06-006 Skarrild SG&I

190/02

9

124164

Sarah Hamborg Sørensen

06-012 Arnborg Idrætsforening

189/05

10

128991

Lisa Green

06-012 Arnborg Idrætsforening

189/02

11

123738

Signe Bruun

11-381 Sdr. Omme Skytteforening

188/03

11

127910

Emilie Madsen

10-117 Blåhøj Skytteforening

188/03

13

118183

Juliane Møller

10-437 Ullerup Skytteforening

187/04

14

120463

Peter Borch Buhl

06-006 Skarrild SG&I

186/01

15

128401

Alberth Bertelsen

11-381 Sdr. Omme Skytteforening

185/00

16

127052

Noah McGregor

06-062 Aulum Skytteforening

182/01

17

121811

Jonas Wittendorff

10-127 Brande Skytteforening

175/00

 

 

Gevær, 15m. - Klasse Børn 4

1

127384

Sofie Vitting

10-117 Blåhøj Skytteforening

188/01

2

129299

Alex Larsen

10-127 Brande Skytteforening

184/00

2

M0001

Jonas Klimatis

10-127 Brande Skytteforening

184/00

4

123739

Simon Mortensen

11-381 Sdr. Omme Skytteforening

180/00

4

128873

Kjartan Bach

10-127 Brande Skytteforening

180/00

6

128770

Tobias Damsgaard Petersen

10-127 Brande Skytteforening

177/01

7

127845

Oliver Sletten

06-006 Skarrild SG&I

174/00

8

127085

Hugo H. Mortensen

10-127 Brande Skytteforening

165/00

 

 

Gevær, 15m. - Klasse Junior 1

1

101490

Christoffer Røjkjær

10-006 Klejs-Juelsminde Skytteforening

200/09

2

91753

Peter Christiansen

09-940 Samsø Skytteforening

199/09

 

 

Gevær, 15m. - Klasse Junior 2

1

122694

Nikolai Stendorph

10-282 Jelling fS Skydning

198/05

2

125316

Andreas Thode

10-207 Fredericia Skytteforening

197/06

3

118577

Casper Tyregod

10-103 Ammitsbøl SG&I

197/03

4

106786

Christoffer Damgaard Larsen

10-222 Gadbjerg Skytteforening

194/06

5

114453

John L.S. Pedersen

11-381 Sdr. Omme Skytteforening

193/07

6

123606

Celina Dalsgaard

06-062 Aulum Skytteforening

189/03

7

120820

Christian Helstrup Nielsen

06-006 Skarrild SG&I

189/01

8

120460

Frederik Rye Rasmussen

06-012 Arnborg Idrætsforening

188/03

9

126342

Jeremias Zeithaml

10-127 Brande Skytteforening

185/02

10

123673

Kasper Poulsen

10-008 Nr. Snede og Omegns Skytteforening

185/01

11

94912

Frederik Thychosen

10-127 Brande Skytteforening

182/01

12

107662

Oliver Dalsgaard

11-381 Sdr. Omme Skytteforening

181/01

 

 

Gevær, 15m. - Klasse UNG Stilling 2

1

84371

Laura Bukalo

06-062 Aulum Skytteforening

188/01

2

37076

Poul B. Rasmussen

06-006 Skarrild SG&I

176/01

3

98595

Rasmus Haue Heesgaard

06-006 Skarrild SG&I

162/00

 

 

Gevær, 15m. - Klasse UNG Åben 1

1

98282

Kristine Rødsgaard Christensen

10-282 Jelling fS Skydning

200/15

2

83790

Stephanie Pedersen

10-127 Brande Skytteforening

199/11

3

32994

Marc Pedersen

10-008 Nr. Snede og Omegns Skytteforening

194/05

4

107950

Martin Nissen

10-114 Billund-Vorbasse Skytteforening

193/04

 

 

Gevær, 15m. - Klasse UNG Åben 2

1

92763

Lars Søby Jensen

06-016 Gjellerup Sdr. SG&I

197/04

2

91839

Jack Abrahamsen

10-008 Nr. Snede og Omegns Skytteforening

196/05

3

34589

Tobias Novak

10-423 Tørring Idrætsforening

195/06

4

109628

Agnese Salina

06-012 Arnborg Idrætsforening

189/03

 

 

Gevær, 15m. - Klasse Voksen Stilling 2

1

96841

Tim Mikkelsen

10-103 Ammitsbøl SG&I

186/02

2

17311

Anders Secher

10-437 Ullerup Skytteforening

184/03

3

37216

Erik Bukalo

06-062 Aulum Skytteforening

183/00

4

31719

Erik Paarup

06-016 Gjellerup Sdr. SG&I

180/01

5

33284

Jesper Madsen

10-117 Blåhøj Skytteforening

176/02

 

 

Gevær, 15m. - Klasse Voksen Stilling 3

1

34585

Vagn Koch

10-423 Tørring Idrætsforening

182/00

2

88757

Bendt Kjærsig

05-019 Skjern Skytteforening

177/00

 

 

Gevær, 15m. - Klasse Senior 1

1

20954

Per Christiansen

10-004 Glud Skytteforening

199/11

2

33139

Peter Frandsen

10-117 Blåhøj Skytteforening

199/03

3

33816

Knud Andersen

10-282 Jelling fS Skydning

197/08

4

33812

Lis Andersen

10-282 Jelling fS Skydning

197/04

5

33325

Hans Jensen

10-127 Brande Skytteforening

196/06

6

20964

Ole Hansen

10-134 Bredstrup-Pjedsted IF

194/04

6

93289

Jens Hyldborg

10-437 Ullerup Skytteforening

194/04

8

33790

Ove Laursen

10-282 Jelling fS Skydning

193/06

 

 

Gevær, 15m. - Klasse Senior 2

1

32360

Knud Bjerre

06-012 Arnborg Idrætsforening

197/06

1

35072

Bodil Hansen

10-103 Ammitsbøl SG&I

197/06

3

88633

Svend Hansen

10-134 Bredstrup-Pjedsted IF

196/05

4

35378

Preben Sørensen

10-134 Bredstrup-Pjedsted IF

196/03

5

33414

Tove Secher

10-437 Ullerup Skytteforening

195/06

6

34969

Karl Erik Hansen

10-103 Ammitsbøl SG&I

194/05

7

96415

Karl K. Rasmussen

10-134 Bredstrup-Pjedsted IF

194/04

8

37843

Jørn Jørgensen

05-019 Skjern Skytteforening

192/06

9

32074

Niels Jørgen Jensen

06-012 Arnborg Idrætsforening

192/01

10

121044

Rie Lund

10-437 Ullerup Skytteforening

191/05

11

35796

Aksel Ibsen

10-207 Fredericia Skytteforening

191/03

12

107015

Jens Andersen

10-134 Bredstrup-Pjedsted IF

190/00

13

33266

Jørgen Jensen

10-117 Blåhøj Skytteforening

189/01

14

33339

Erling Hansen

10-117 Blåhøj Skytteforening

188/03

15

34634

Lasse Olsen

10-423 Tørring Idrætsforening

188/01

16

39755

Peter Thygesen

10-437 Ullerup Skytteforening

186/05

 

 

Gevær, 15m. - Klasse Senior 3

1

33147

Peder Johansen

10-127 Brande Skytteforening

188/03

2

112980

Villy Christensen

06-006 Skarrild SG&I

187/01

3

75424

Lissy Hansen

10-134 Bredstrup-Pjedsted IF

186/01

4

37620

Søren Madsen

05-019 Skjern Skytteforening

183/01

5

33044

Gerda Præstegård

10-127 Brande Skytteforening

167/00

 

 

Gevær, 15m. - Klasse Voksen Åben 1

1

115942

Jens Bo Jørgensen

06-030 Ulstrup Skytteforening

200/11

2

106628

Kim Lyng Knudsen

06-001 Viborg Skytteforening

199/08

3

35001

Jan Ryholl

10-456 Vejle Skytteforening

198/07

4

95711

Tommy Søby Jensen

06-016 Gjellerup Sdr. SG&I

198/06

5

91949

Allan Baunsgaard

10-127 Brande Skytteforening

198/03

6

120106

Jesper Nissen

10-114 Billund-Vorbasse Skytteforening

197/02

7

106905

Martin Larsen

10-222 Gadbjerg Skytteforening

194/05

8

107010

Jan Vissing Svenningsen

10-207 Fredericia Skytteforening

193/03

 

 

Gevær, 15m. - Klasse Voksen Åben 2

1

34354

Betinna Thygesen

10-437 Ullerup Skytteforening

200/07

2

123925

Christina V. Lybker Madsen

10-127 Brande Skytteforening

199/10

3

103028

Steen Ibsen

10-207 Fredericia Skytteforening

197/06

4

110497

Jesper Haugstrup

10-114 Billund-Vorbasse Skytteforening

196/06

5

21577

Randi Nielsen

10-008 Nr. Snede og Omegns Skytteforening

195/06

6

122498

Anette Lindquist Knudsen

10-127 Brande Skytteforening

195/04

7

123002

Rene Jensen

06-012 Arnborg Idrætsforening

194/06

8

91840

Jimmi Pedersen

10-008 Nr. Snede og Omegns Skytteforening

191/04

9

112653

Dorde Lis Hansen

06-016 Gjellerup Sdr. SG&I

188/03

 

 

Gevær, 15m. - Klasse Voksen Åben 3

1

85067

Karin Christensen

11-381 Sdr. Omme Skytteforening

194/04

2

126904

Steven V. Mathiasen

06-016 Gjellerup Sdr. SG&I

193/06

3

122499

Ulrik Lindquist Knudsen

10-127 Brande Skytteforening

191/02

4

123926

Jens V. Lybker Madsen

10-127 Brande Skytteforening

189/00

5

19905

Jens Sandfeld Søndergaard

10-008 Nr. Snede og Omegns Skytteforening

188/01

6

117401

Lis Andersen

10-207 Fredericia Skytteforening

187/05

7

107663

Carsten Dalsgaard

11-381 Sdr. Omme Skytteforening

186/03

8

128872

Niels Arne Frederiksen

10-127 Brande Skytteforening

182/02

 

 

Gevær, 15m. - Klasse FRI

1

94911

Jane Thychosen

10-127 Brande Skytteforening

195/03

2

33981

Flemming Jensen

10-127 Brande Skytteforening

188/02

3

127173

Birthe Kring Henneberg

10-127 Brande Skytteforening

181/00

 

 

Luftgevær, 15m. - Mesterskab Børn 1

1

119577

Emma Melvej Larsen

10-456 Vejle Skytteforening

200/13    200/07    400/20

 

 

Luftgevær, 15m. - Mesterskab Børn 2

1

124235

Patrick Lauritsen

10-127 Brande Skytteforening

199/07    199/03    398/10

2

121887

Malene Nørgaard

10-127 Brande Skytteforening

197/01    197/01    394/02

3

125317

Emilie Thode

10-207 Fredericia Skytteforening

196/04    197/07    393/11

4

123924

Lærke De Boer Lybker

10-127 Brande Skytteforening

191/00    194/02    385/02

5

110291

Henriette Larsen

10-222 Gadbjerg Skytteforening

189/06    194/03    383/09

6

123066

Patrick Madsen

10-117 Blåhøj Skytteforening

194/02    189/02    383/04

 

 

Luftgevær, 15m. - Mesterskab Børn 3

1

127140

Cecilie Rommedahl

10-207 Fredericia Skytteforening

191/02    197/01    388/03

2

127141

Nicoline Jeppesen

10-207 Fredericia Skytteforening

186/03    190/00    376/03

3

122801

Ida Kronlykke Frederiksen

10-127 Brande Skytteforening

185/00    189/02    374/02

 

 

Luftgevær, 15m. - Mesterskab Junior 1

1

104523

Pernille Andersen

10-207 Fredericia Skytteforening

198/00    200/13    398/13

2

110005

Sarah Lynggaard Jeppesen

10-207 Fredericia Skytteforening

199/05    199/06    398/11

 

 

Luftgevær, 15m. - Mesterskab Junior 2

1

119578

Ida Melvej Larsen

10-456 Vejle Skytteforening

196/04    198/06    394/10

2

122694

Nikolai Stendorph

10-282 Jelling fS Skydning

191/03    198/02    389/05

 

 

Luftgevær, 15m. - Mesterskab UNG Stilling 1

1

98282

Kristine Rødsgaard Christensen

10-282 Jelling fS Skydning

196/04    194/04    390/08

 

 

Luftgevær, 15m. - Mesterskab UNG Åben 2

1

98041

Anne-Sophie Ibsen

10-207 Fredericia Skytteforening

197/04    190/03    387/07

 

 

Luftgevær, 15m. - Mesterskab Voksen Stilling 2

1

17311

Anders Secher

10-437 Ullerup Skytteforening

187/01    184/03    371/04

 

 

Luftgevær, 15m. - Mesterskab Voksen Stilling 3

1

96841

Tim Mikkelsen

10-103 Ammitsbøl SG&I

183/01    180/01    363/02

 

 

Luftgevær, 15m. - Mesterskab Senior 1

1

33812

Lis Andersen

10-282 Jelling fS Skydning

198/05    199/06    397/11

2

33816

Knud Andersen

10-282 Jelling fS Skydning

198/05    198/03    396/08

3

56302

Tage Andersen

06-026 Kjellerup Skytteforening

195/02    192/02    387/04

 

 

Luftgevær, 15m. - Mesterskab Senior 2

1

33790

Ove Laursen

10-282 Jelling fS Skydning

197/02    197/03    394/05

 

 

Luftgevær, 15m. - Mesterskab Voksen Åben 1

1

35001

Jan Ryholl

10-456 Vejle Skytteforening

200/10    199/07    399/17

2

106628

Kim Lyng Knudsen

06-001 Viborg Skytteforening

199/06    196/04    395/10

3

35665

Gert Rasmussen

10-207 Fredericia Skytteforening

198/02    195/04    393/06

4

107010

Jan Vissing Svenningsen

10-207 Fredericia Skytteforening

198/03    192/03    390/06

 

 

Luftgevær, 15m. - Mesterskab Voksen Åben 2

1

34354

Betinna Thygesen

10-437 Ullerup Skytteforening

198/05    200/06    398/11

2

123925

Christina V. Lybker Madsen

10-127 Brande Skytteforening

199/07    198/07    397/14

 

 

Luftgevær, 15m. - Mesterskab FRI

1

126980

Anni Damgaard

10-222 Gadbjerg Skytteforening

196/04    198/06    394/10

 

 

Luftgevær, 15m. - Klasse Børn 1

1

119577

Emma Melvej Larsen

10-456 Vejle Skytteforening

200/13

 

 

Luftgevær, 15m. - Klasse Børn 2

1

124235

Patrick Lauritsen

10-127 Brande Skytteforening

199/07

2

121887

Malene Nørgaard

10-127 Brande Skytteforening

197/01

3

125317

Emilie Thode

10-207 Fredericia Skytteforening

196/04

4

123066

Patrick Madsen

10-117 Blåhøj Skytteforening

194/02

5

125318

Tobias Thode

10-207 Fredericia Skytteforening

193/02

6

123924

Lærke De Boer Lybker

10-127 Brande Skytteforening

191/00

7

110291

Henriette Larsen

10-222 Gadbjerg Skytteforening

189/06

 

 

Luftgevær, 15m. - Klasse Børn 3

1

127140

Cecilie Rommedahl

10-207 Fredericia Skytteforening

191/02

2

127141

Nicoline Jeppesen

10-207 Fredericia Skytteforening

186/03

3

122801

Ida Kronlykke Frederiksen

10-127 Brande Skytteforening

185/00

4

M0001

Jonas Klimatis

10-127 Brande Skytteforening

168/00

 

 

Luftgevær, 15m. - Klasse Junior 1

1

110005

Sarah Lynggaard Jeppesen

10-207 Fredericia Skytteforening

199/05

2

104523

Pernille Andersen

10-207 Fredericia Skytteforening

198/00

 

 

Luftgevær, 15m. - Klasse Junior 2

1

119578

Ida Melvej Larsen

10-456 Vejle Skytteforening

196/04

2

122694

Nikolai Stendorph

10-282 Jelling fS Skydning

191/03

 

 

Luftgevær, 15m. - Klasse UNG Stilling 1

1

98282

Kristine Rødsgaard Christensen

10-282 Jelling fS Skydning

196/04

 

 

Luftgevær, 15m. - Klasse UNG Åben 2

1

98041

Anne-Sophie Ibsen

10-207 Fredericia Skytteforening

197/04

 

 

Luftgevær, 15m. - Klasse Voksen Stilling 2

1

17311

Anders Secher

10-437 Ullerup Skytteforening

187/01

 

 

Luftgevær, 15m. - Klasse Voksen Stilling 3

1

96841

Tim Mikkelsen

10-103 Ammitsbøl SG&I

183/01

 

 

Luftgevær, 15m. - Klasse Senior 1

1

33812

Lis Andersen

10-282 Jelling fS Skydning

198/05

1

33816

Knud Andersen

10-282 Jelling fS Skydning

198/05

3

56302

Tage Andersen

06-026 Kjellerup Skytteforening

195/02

4

97636

Kurt Overgaard

10-134 Bredstrup-Pjedsted IF

194/03

 

 

Luftgevær, 15m. - Klasse Senior 2

1

33414

Tove Secher

10-437 Ullerup Skytteforening

198/06

2

33790

Ove Laursen

10-282 Jelling fS Skydning

197/02

3

33339

Erling Hansen

10-117 Blåhøj Skytteforening

190/01

 

 

Luftgevær, 15m. - Klasse Voksen Åben 1

1

35001

Jan Ryholl

10-456 Vejle Skytteforening

200/10

2

106628

Kim Lyng Knudsen

06-001 Viborg Skytteforening

199/06

3

107010

Jan Vissing Svenningsen

10-207 Fredericia Skytteforening

198/03

4

35665

Gert Rasmussen

10-207 Fredericia Skytteforening

198/02

 

 

Luftgevær, 15m. - Klasse Voksen Åben 2

1

123925

Christina V. Lybker Madsen

10-127 Brande Skytteforening

199/07

2

34354