Individuel Damer

1 Åse Rask Siemens   8 94,2
2 Gitte Olesen Total Wind   2 92,1
3 Nina Knudsen BTX Shooting Stars 92,1
4 Jytte Lund Siemens   8 91,2
5 Stine Mølleskov Peder Holdt  1 91
6 Rikke Ungdoms skolen   1 91
7 Helle Olesen Siemens   8 90,1
8 Gitte Holt Peder Holdt  1 90,1
9 Marianne Østergaard Biomar  Damer   1 90
10 Jytte Poch Månsson   6 89
11 Lene Gottlieb Biomar  Damer   1 89
12 Bodil Husum Ikast Brande Kommune   2 88
13 Louise Jakobsen Siemens   1 88
14 Camilla E. Hansen Biomar  Damer   2 88
15 Lone H. Christensen Biomar  Damer   1 88
16 Anette Thomsen Siemens   13 87,1
17 Lene N. Stephansen Siemens   8 87
18 Hilda Skjøth Biomar  Damer   1 87
19 Helle Bakkestrøm Danish Bottling  2 87
20 Annie Hermann Lægerne 87
21 Mimi Poulsen BTX  IT 87
22 Jette Pedsersen Jyske Sparekasse 86,1
23 Charlotte Lauridsen Lægerne 86
24 Rrita Olsen Brande Hallen   2 86
25 Alice Sørensen BTX Shooting Stars 86
26 Tina Børnetandplejen  1 86
27 Mette Degn Peder Holdt  2 86
28 Helle Pedersen Lægerne 86
29 Karina Lind Kristensen Peder Holdt  1 86
30 Winnie Bedsted Danish Bottling  1 85
31 Doris Nielsen BTX Shooting Stars 85
32 Ulla Thomsen Total Wind   4 85
33 Helle Lunding-Møller Ikast Brande Kommune   1 85
34 Charlotte Johansen Total Wind   1 84
35 Dorthe Højgaard BTX  IT 84
36 Yvonne Kolster Total Wind   3 84
37 Maria Antonsen Ikast Brande Kommune   2 84
38 Elba Børnetandplejen  2 84
39 Catia Martins Siemens   13 84
40 Agentha Zujewski Siemens   13 84
41 Lisbeth Rasmussen Biomar  Damer   2 84
42 Dorte Børnetandplejen  1 83
43 Mette Østergaard Sportsmaster 83
44 Gitte Pedersen B E S 83
45 Lene Skovgaard Ikast Brande Kommune   3 83
46 Annika Aarhus Ikast Brande Kommune   1 83
47 Gitte Børnetandplejen  1 82,1
48 Ulla Søbye Lægerne 82
49 Helle Rosengreen Ikast Brande Kommune   1 82
50 Jette Hansen Welcon   1 82
51 Sejla Ungdoms skolen   1 82
52 Pia Børnetandplejen  2 82
53 Pia Pedersen BTX  IT 82
54 Anne Lind Kristiansen Peder Holdt  1 81
55 Theresa Vestervang Månsson   6 81
56 Mia Ungdoms skolen   2 81
57 Birthe Guldbrand BTX  IT 80
58 Janne Faurschou Ikast Brande Kommune   2 80
59 Annelise Lauersen Siemens   13 80
60 Vivi Børnetandplejen  1 80
61 Signe Munk Sportsmaster 80
62 Lene Krogh Ikast Brande Kommune   1 79
63 Britta Utoft Sadelmager 3 79
64 Wenche Fløe Sadelmager 2 79
65 Louise Weismann Peder Holdt  2 79
66 Birgitte Arvad Total Wind   4 78
67 Jette Skott Kristensen Ikast Brande Kommune   3 78
68 Tine Børnetandplejen  2 78
69 Grethe Andersen BTX Shooting Stars 78
70 Kirsten Egelund Pederse Ikast Brande Kommune   3 77
71 Hanne Tolderlund Biomar  Damer   2 77
72 Kristina Jørgensen Biomar  Damer   2 76
73 Tove Pedersen Jyske Sparekasse 76
74 Gurli Nielsen B E S 76
75 Karin Schnedler Ikast Brande Kommune   2 76
76 Lone Emund Rahbek 75
77 Susanne Lund Brande Vognfabrik   3 74
Camilla Nielsen Peder Holdt  2 74
Mille Therkildsen Langkær Hunde pension 70
Inge Holt Peder Holdt  2 70
Majbritt Kristensen Brande Hallen   2 69