Herrehold

Brande Hallen   1 Kent Pedersen 91
Jan Binzer 93,2
Sigurd Kristensen 92,1
Martin Thomsen 91,1
1 Brande Hallen   1 Total 367,4
Arne Danielsen    1 Allan Mouritsen 89,1
Kenneth Clausen 93,1
Jesper Kragsig 92,1
Jesper Moesgaard 90,1
2 Arne Danielsen    1
Total
364,4
Månsson  2 Torben Lauersen 92
Ramunas Klimavicius 93,2
Darius Perliuba 85
Modestas Brazauskas 92,1
3 Månsson  2 Total 362,3
Siemens   10 Steffen Eriksen 95,1
Glen Frandsen 88,2
Karsten Frandsen 88
Torben Vejs 90,1
4 Siemens   10 Total 361,4
Welcon   2 Bøje Jensen 88
Jesper Karlskov 95
Kim Nielsen 95,1
Claus Olesen 83
5 Welcon   2 Total 361,1
Siemens   2 Ole Schlegel 88
Kim T.Pedersen 91,1
Kenn B. Hansen 86
Svend Erik Vad 95,1
6 Siemens   2 Total 360,2
Biomar   1 Niels Hjermitslev 95,2
Berthel Vestergaard 89
René Baarts 88
Jesper Madsen 88
7 Biomar   1 Total 360,2
Siemens   12 Jørn Eriksen 91,1
Brian Dahl Thomsen 90
Ronny Pedersen 88,1
Flemming Christhophers 89,1
8 Siemens   12 Total 358,3
Midtglans / Industri Thomas Lund 89
Tommy Sørensen 92,1
Hans Bank 92,1
Freddie Rahbek 84
9 Midtglans / Industri Total 357,2
M E S   1 Henrik Viuf 87
Henrik Andersen
1
94,1
Peter Lykke Larsen 88
Frankj Jeppesen 88
10 M E S   1 Total 357,1
WTT  1 Henning Daugaard 98,3
Emil 85
Heine 89
Peder 84
11 WTT  1 Total 356,3
Brande Vognfabrik   1 Brian Larsen 88,2
Brian Jensen 90
Bo Venø 88,1
Per Sørensen 90
12 Brande Vognfabrik   1 Total 356,3
Siemens   7 Peder Østergaard 85,1
Kasper Jægersdorf 90,1
Paw Sørensen 96
Sten Christensen 85
13 Siemens   7 Total 356,2
Arne Danielsen    3 Kim Haubjerg 92
Daniel Sønderbæk 92,1
Brian Jacobsen 89
Mathias Frydensbjerg 83
14 Arne Danielsen    3
Total
356,1
Fasterholt Maskinfabrik
1
Jens Christensen 87,2
Mikkel Damholt 85,1
Kristian Skovdal 88,2
Lars Christensen (smed) 95
15 Fasterholt
Maskinfabrik  1 Total
355,5
Siemens   5 Jose L. Alejandro 93,1
Hans Peder Andersen 88
Paul T. Davis 86,2
Michael Betts 87,1
16 Siemens   5 Total 354,4
Fasterholt Maskinfabrik
2
Ole Thisgaard 86
Lars Christensen (drejer) 89
Peter Juul 93,2
Martin Oxholm 86
17 Fasterholt
Maskinfabrik  2 Total
354,2
Månsson   4 Jens Andersen 83
Vilius Laurinavicius 86,1
Romas Bingelis 91,1
Martin Pedersen 93
18 Månsson   4 Total 353,2
Fasterholt Maskinfabrik
3
Jan Pedersen 86
John Madsen 93,1
Klaus Grarup 81
Torben Rauff 93
19 Fasterholt
Maskinfabrik  3 Total
353,1
Rahbek vvs   1 Ole Søgaard 89
Søren Sørensen 84
Jens Mathiasen 91,1
Einar Nygaard 89
20 Rahbek vvs   1 Total 353,1
Siemens   3 Lars Hansen 90
Teodoro C. Sema 90
Tai Luong Nhieu 87,1
Leif Dyrmose 86
21 Siemens   3 Total 353,1
Welcon   3 Kaj Andersen 85
Vasilica Rotaru 91
Søren M. Nielsen 88
Henning Mønsted 89
22 Welcon   3 Total 353
Siemens   4 Thomas Kragsig 90
Allan Skjærbæk 89
Anders Peder M. Fenger 85
Henrik Staulund 89
23 Siemens   4 Total 353
A K M   1 Robin Frank 92
Henrik Jørgensen 83,1
Johannes Sørensen 92
Jørgen Haahr 85
24 A K M   1 Total 352,1
Virkelyst Tømrer Peter B 88
Kim J 86
Kasper M 82
Allan B 95,2
25 Virkelyst Tømrer Total 351,2
Serup Olesen  1 Jens Ove Skjøth 90
Lars Damsgaard 83
Rene Høgh 90
Hans Henrik Sørensen 88
26 Serup Olesen  1 Total 351
Arne Danielsen    2 Erik Ellehammer 90
Tage Eriksen 81
Kaj Nielsen 89,1
Martin Kamp 89
27 Arne Danielsen    2
Total
349,1
Give Kranservice Allan Knudsen 93,1
Finn Jensen 87
Kristian Ankerstjerne 85
Orla Jensen 83
28 Give Kranservice Total 348,1
Siemens   15 Jan Madsbjerg 92
Kenneth S. Lauridsen 90
Allan G. Bilberg 85,1
Stephen R.T. Hansen 80
29 Siemens   15 Total 347,1
Brande Maskin-Center Henning Andersen 84
Knud Erik Knudsen 87
Søren Skov 91
Klaus Bjerregaard 85
30 Brande Maskin-Center
Total
347
Siemens   6 Simon H. F. Pedersen 81
Steen N. Johannesen 89
Mihai C. Rotariu 86,1
Tobias Meyer Jensen 90
31 Siemens   6 Total 346,1
Hessel   2 Jens Søgaard 90,1
Michael B.Jensen 92
Thomas Bay 81
Arne Plough Jørgensen 83
32 Hessel   2 Total 346,1
Siemens   9 Carsten H. Jensen 88
Ronni Jensen 86
Ulrik V.B. Hansen 92
Kenneth Andreassen 80
33 Siemens   9 Total 346
Peder Holdt  3 Jimmi Lillelund 83
Carsten Holt 85
Lars Schmidt Hansen 87
Martin Brandt Andersen 91
34 Peder Holdt  3 Total 346
Total Wind   1 Kurt Mose Jensen 86
Stefan D. Kristensen 90
Charlotte Johansen 84
Per L. Christoffersen 85
35 Total Wind   1 Total 345
Sadelmager 1 Niels Andersen 88
Lars Ostesen 90
Kenneth Jensen 84
Sebastian Sandgaard 83
36 Sadelmager 1 Total 345
Siemens   11 Michael Johnsen 91
Thyge S., Thomsen 77
Max Elmholt 87
Hans Wortmann 89
37 Siemens   11 Total 344
Danish Bottling  2 Uffe Christensen 90,1
Bruno Jensen 82
Jens Kristian Andersen 83,1
Helle Bakkestrøm 87
38 Danish Bottling  2 Total 342,2
Brande Ilt & Gas Erling Andersen 81
Torsten Jørgensen 86,1
Leif Petersen 87
Erik Nielsen 88
39 Brande Ilt & Gas Total 342,1
Biomar   3 Preben Nielsen 91
Niel Mclennan 80
PerJørgensen 92,1
Jan Pedersenb 79
40 Biomar   3 Total 342,1
Serup Olesen  2 Peter Serup Olesen 91,1
Henning Serup Olesen 78
Marc Serup Olesen 89
Nikolaj Vendelbo 83
41 Serup Olesen  2 Total 341,1
Jyfa  1 Torsten 78
Lasse 83
Patrich 89
Jesper 91
42 Jyfa  1 Total 341
Månsson   6 Lars Banke 86
Johnny Skovbjerg 85
Jytte Poch 89
Theresa Vestervang 81
43 Månsson   6 Total 341
Ungdoms skolen   1 Anders 79
Sejla 82
Rikke 91
Eli 89
44 Ungdoms skolen   1 Total 341
Lokalpressen Mikael Lund 84
Lars Landkildehus 84,1
Flemming Thulstrup 83
Per Andreasen 89
45 Lokalpressen Total 340,1
OK Trapper Hans Olesen 91
Jørgen Kvist 86
Jeppe Kaltoft 88
Claus S.Olesen 75
46 OK Trapper Total 340
Welcon   1 Lars Bo Nielsen 81
Jette Hansen 82
Henrik Pløger 89,1
Julian Damian 87,2
47 Welcon   1 Total 339,3
M E S   2 Morten Thøgersen 80
Henrik Brændgaard 91,2
Flemming S. Hald 84
Johnny S.Jensen 84
48 M E S   2 Total 339,2
Total Wind   4 John Starup 89
Birgitte Arvad 78
Ulla Thomsen 85
Wayne Phillips 87
49 Total Wind   4 Total 339
WTT  2 Brian 84
HP 91,1
Thomas 87,1
Simon 76
50 WTT  2 Total 338,2
Biomar   4 Henrik Jensen 84,1
Leif Raahede 89
Jannic Lægdsgaard 87,1
John Møller 78
51 Biomar   4 Total 338,2
Brande Metal Køb Jesper Nielsen 90
Kenneth Weismann 80
Henning Weismann 85
Jørn Weismann 83
52 Brande Metal Køb Total 338
A K M   3 Gert Jensen 79
Ebbe Sig 91
Morten Nissen 82
Carsten Andersen 86
53 A K M   3 Total 338
A K M   2 Ove Sørensen 87
Morten Møller 79
Karsten Jensen 89
Jens Studsgaard 83
54 A K M   2 Total 338
Siemens   1 Thomas Svensson 79
Louise Jakobsen 88
Kristian Thomsen 88
Bo B. Rasmussen 82
55 Siemens   1 Total 337
Hessel   1 Allan Sørensen 82
Kim Madsen 84
Henrik Bergstrøm 85
Mikkel Henningsen 86
56 Hessel   1 Total 337
Jyske Sparekasse Jesper Jensen 86
Erik Pedersen 88
Tove Pedersen 76
Jette Pedsersen 86,1
57 Jyske Sparekasse Total 336,1
Total Wind   2 Jan Kofoed 73
Gitte Olesen 92,1
Dan Bendixen 87
Karsten Rasmussen 84
58 Total Wind   2 Total 336,1
Månsson   5 Egidijus Urbe 84
Petre-daniel Popa 86
Gheorghe Bereanu 84
Daniel Istodor 82
59 Månsson   5 Total 336
Sadelmager 2 Per Rasmussen 85
Wenche Fløe 79
Steffen Fløe 86
Henrik Larsen 84
60 Sadelmager 2 Total 334
Midtau2 Ib Møller Pedersen 85
Dennis Miki Lund 90
Simon P. Pedersen 84
Finn Wittendorf 75
61 Midtau2 Total 334
Brande Vognfabrik   3 Peder Houlberg 84
Dennis Lindstrøm 89,1
Susanne Lund 74
Søren Pacholski 86
62 Brande Vognfabrik   3 Total 333,1
B E S Gitte Pedersen 83
Gurli Nielsen 76
Carsten Christensen 84
Kent Christrensen 90,1
63 B E S Total 333,1
Rahbek vvs   2 Morten Skjærris 77
Jan Pedersen
1
80
Rene Pertersen 87
Steen Sønderbæk 89
64 Rahbek vvs   2 Total 333
Brande Vognfabrik   2 Niels Houlberg 87,1
Henrik Houlberg 78
Per Lindstrøm 81
Casper B. Andersen 86
65 Brande Vognfabrik   2 Total 332,1
Muhlheim Jan Kan 90
Jens Chr Hedegaard 86
Selcuk 80
Alattin 75
66 Muhlheim Total 331
Sportsmaster Jannik Taudahl 83
Frederik Engelbrektsen 85
Signe Munk 80
Mette Østergaard 83
67 Sportsmaster Total 331
Biomar   2 Per Christensen 80
Lars Holst 70
Bo Jørgensen 93,2
Mikkel Ilskov 87
68 Biomar   2 Total 330,2
Siemens   14 Kim H. Christensen 91,1
Thomas Paludan 90,2
Mihai Lusian 73
Henrik H. Larsen 75,1
69 Siemens   14 Total 329,4
Total Wind   3 Mathias Wilkens 81
Yvonne Kolster 84
Jose Pinto 82
Sten Leth 82
70 Total Wind   3 Total 329
Danish Bottling  1 Winnie Bedsted 85
Per Nielsen 84
Peter Bagger 75
Martin Lauritsen 84
71 Danish Bottling  1 Total 328
Jyfa  2 Michael 81
Steffen 71
Mark 91
Thomas 83
72 Jyfa  2 Total 326
Brande Hallen   2 Majbritt Kristensen 69
Rrita Olsen 86
Martin Bagger 87
Kristoffer Sørensen 83
73 Brande Hallen   2 Total 325
Børnetandplejen  2 Pia 82
Jan 76
Tine 78
Elba 84
74 Børnetandplejen  2 Total 320
Langkær Hunde pension Mille Therkildsen 70
Søren P. Terkildsen 82
Tor Zachanassen 80
Claus Jensen 88
75 Langkær Hunde pension
Total
320
Ikast Brande Kommune   3 Jette Skott Kristensen 78
Kirsten Egelund Pederse 77
Ivan Lysgaard 79
Lene Skovgaard 83
76 Ikast Brande Kommune   3 Total 317
Jysk Vandrens Henrik Andersen 81
Søren Klyver 65
Knud Nielsen 85
Steen Jønsson 86
77 Jysk Vandrens Total 317
Emund Rahbek Krølle 79
Lone 75
Karsten 79
Jens Martin 83
78 Emund Rahbek Total 316
Månsson   3 Redas Girdijauskas 83
Yevhenii Zakharchenko 84
Pavlo Kovalenko 81
Dmytro Sydorak 63
79 Månsson   3 Total 311
Sadelmager 3 Britta Utoft 79
Mikkel Jørgensen 75
Emil Skydt 68
Daniel Fløe 84,1
80 Sadelmager 3 Total 306,1