Individuel Herrer

Herre Individuel 2013

Herre Individuel   2013
Nr Navn Hold Total
1 Allan Baunsgaard Virkelyst Tømreforetning 97,2
2 Michael B. Jensen Michael Andersen 96,2
3 Jesper Kragsig Arne Danielsen   1 96,2
4 Torben Vejs Siemens   15 96
5 Sigurd Kristensen Brande Hallen 95,3
6 Tomas Klimavicius Axel Månsson   1 95,3
7 Henrik Andersen MES   1 95,2
8 Kent Pedersen Brande Hallen 94,2
9 Brian Jensen Michael Andersen 94,1
10 Karsten Frandsen Siemens   7 94,1
11 Hans Henrik Sørensen Serup   1 94,1
12 Glen Frandsen Siemens   7 94,1
13 Bjarne Rahbek Rahbek VVS   2 94,1
14 Steffen Eriksen Siemens   7 94
15 Henrik K. Urskov Siemens   3 93,3
16 Peder Rasmussen Bestseller   1 93,2
17 Lars Sørensen Brande Autosadelmageri   2 93,1
18 Kenneth Clausen Arne Danielsen   1 93,1
19 Ingolf Lund Siemens   4 93,1
20 Dennis M. Secher Siemens   8 93,1
21 Jan Andersen                1 Ejnar Hessel 93
22 Torben Laursen Brande Maskin Center 93
23 Ole Barkholdt Bestseller   1 93
24 Mikkel Damholt Fasterholt Maskinfab.  1 93
25 Jose Alehandro Siemens   12 93
26 Jens Ove Skjøth Serup   1 93
27 Frank Nielsen Siemens   18 93
28 Carsten H. Jensen Siemens   15 92,3
29 Allan Bilberg Siemens   1 92,2
30 Svend Elgaard Axel Månsson   2 92,2
31 Ole Søgaard Rahbek VVS   1 92,2
32 Bo Sandfeld Siemens   2 92,2
33 Martin Kamp Arne Danielsen   3 92,2
34 Lars Kristensen Fasterholt Maskinfab.  2 92,1
35 Anders O. Andersen Arne Danielsen   3 92,1
36 Frank Jeppesen MES   3 92,1
37 Steffan Kristensen Aqua Dòr   2 92
38 Benny Jack Nielsen Brande Hallen 92
39 Kim Tornsbjerg Midtglans   2 92
40 Bjarne Søndertoft KMC derivat 92
41 Per Jørgensen Biomar   4 92
42 Jesper Broberg Siemens   6 92
43 Jan Henriksen BES 92
44 Torben Rauff Fasterholt Maskinfab.  1 91,2
45 Erik Dahl Andersen Siemens   2 91,2
46 Brian Thomsen Siemens   17 91,1
47 Erik Clemmesen Siemens   18 91,1
48 Einer Nygaard Rahbek VVS   1 91,1
49 Axel Månsson Axel Månsson   2 91,1
50 Johnny Skovbjerg Axel Månsson   1 91,1
51 Peter Raaby Skou Biomar   1 91,1
52 Michael Mortensen Arne Danielsen   3 91,1
53 Kurt Kristensen Siemens   6 91,1
54 Jens Jyfa Maskinværksted   1 91,1
55 Jan Binzer Brande Hallen 91
56 Jeppe karstoft OK Trapper 91
57 Flemming Jensen Brande Maskin Center 91
58 Dennis E. Jensen Siemens   8 91
59 Ove Sørensen Kartoffelmelfabrikken   2 91
60 Niels Arne KMC derivat 91
61 Morten Moesgaard Rahbek VVS   4 91
62 Lars Antonsen Rahbek VVS   2 91
63 Klaus Graup Fasterholt Maskinfab.  2 91
64 Johan G. Palsson Siemens   5 91
65 Jens Mathiasen Rahbek VVS   1 91
66 Jacob Land Siemens   15 91
67 Arthur Kowalik Aqua Dòr   1 91
68 Damian Kowalik Aqua Dòr   2 90,1
69 Lars Banke Axel Månsson   2 90,1
70 Lars Jensen Arne Danielsen   2 90,1
71 John Pedersen Siemens   17 90,1
72 John Madsen Fasterholt Maskinfab.  1 90,1
73 Jens Nørbjerg Siemens   4 90,1
74 Henrik Troelsen Siemens   18 90,1
75 Niels Houlberg Brande Vognfabrik 90
76 Robin Frank Kartoffelmelfabrikken   1 90
77 Niels Hjermitlev Biomar   2 90
78 Mads C.Pedersen KMC   2 90
79 Kurt Nielsen Bestseller   LCN 90
80 Siegfried Rain-Buettner Siemens   6 89,2
81 Michael Jendritska Siemens   17 89,2
82 Martin Pedersen Axel Månsson   3 89,1
83 Kenneth Solberg Midtglans   2 89,1
84 Patrick Jyfa Maskinværksted   1 89,1
85 Bøje Jensen Welcon   1 89,1
86 Finn Ellehammer Arne Danielsen   2 89,1
87 HP Siemens   12 89,1
88 Lennart Korsgaard Egebjerg`s Kloakrenovering 89,1
89 Kim Juul Virkelyst Tømreforetning 89,1
90 John Larsen Siemens   1 89,1
91 Dennis Søbye Jensen Siemens   14 89,1
92 Michael Andersen         1 Michael Andersen 89
93 Aravazhi Anbarasu Siemens   6 89
94 Allan Mouritsen Arne Danielsen   1 89
95 Jørgen Kvist OK Trapper 89
96 Romas Bingelis Axel Månsson   3 89
97 Allan Duedahl Siemens   7 89
98 Ib Møller Pedersen Midtglans   1 89
99 Vasilica Rotaru Welcon   2 89
100 Egon Abildstrup Flø Kartoffelhus 89
101 Steffen Fløe Brande Autosadelmageri   1 89
102 Jesper Moesgaard Rahbek VVS   2 89
103 Steffen Jyfa Maskinværksted   2 89
104 Heine Nielsen Aqua Dòr   1 89
105 Berthel Vestergaard Biomar   1 89
106 Nick Egebjerg Egebjerg`s Kloakrenovering 89
107 Andreas Mikkelsen Bestseller   LCN 89
108 Michael Overby Siemens   4 89
109 Finn Nissen MES   3 89
110 Axel Krogstrup Flø Kartoffelhus 89
111 Brian B. larsen Siemens   11 89
112 Henrik Dam Andersen Brande Åcenter   3 89
113 Kent Sørensen BES 89
114 Kenneth Lauridsen Siemens   9 89
115 Anders Jonassen Rahbek VVS   1 89
116 Karl Risbjerg Rahbek VVS   3 89
117 Torben Jensen               1 Biomar   2 88,1
118 Flemming Christoffersen Siemens   3 88,1
119 Henrik Mortensen Gamekeeper 88,1
120 Alex Christensen KMC derivat 88,1
121 Rene Høgh Serup   1 88,1
122 Anders Mùhlhan 1 88
123 Kaj Nielsen Arne Danielsen   2 88
124 Erik Ellehammer Arne Danielsen   2 88
125 Ramunas Klimavicius Axel Månsson   1 88
126 Torben Jensen Siemens   17 88
127 Jesper Røjbæk Brande Åcenter   3 88
128 Ronny Pedersen Siemens   9 88
129 Jørgen Søndergaard Arne Danielsen   1 88
130 Jan Madsbjerg Siemens   9 88
131 Ole Thisgaard Fasterholt Maskinfab.  1 88
132 Jan Pedersen Fasterholt Maskinfab.  2 88
133 Christoph Zoller Siemens   5 88
134 Finn Jensen Rahbek VVS   2 88
135 Brian F. Madsen Siemens   3 87,1
136 Thomas Niese Bestseller   LCN 87,1
137 Axel Bonde KMC   2 87,1
138 Paul T. Davis Siemens   12 87,1
139 Hans Rask Bestseller   1 87,1
140 Lasse Jyfa Maskinværksted   2 87,1
141 Karsten Jensen Kartoffelmelfabrikken   2 87
142 Bent Nørgaard Bestseller   LCN 87
143 Jens Ove Gamekeeper 87
144 Allan Skjærbæk Siemens   2 87
145 Jørgen Bæk Kartoffelmelfabrikken   3 87
146 Leif Petersen Brande Ilt & Gas 87
147 Aurelija Petkuviene Axel Månsson   4 87
148 Kristian Utoft Axel Månsson   1 87
149 Martin Andersen Peder Holt   1 87
150 Johnny Pedersen BPS Transport 87
151 Jan Kildsgaard Siemens   11 87
152 Thomas Lund Midtglans   1 87
153 Tom Jepsen Virkelyst Tømreforetning 87
154 Thomas Kjær Brandtex   Mix   1 87
155 Rene Baarts Biomar   2 87
156 Per Damholt Fasterholt Maskinfab.  2 87
157 Ole Lauersen Brande Ilt & Gas 87
158 Michael Husum Siemens   18 87
159 Jes Johnsen Aqua Dòr   1 86,2
160 Jens Andersen Axel Månsson   3 86,1
161 Dennis Lund Midtglans   1 86,1
162 Peter Serup Olesen Serup   2 86,1
163 Frederik Mortensen Gamekeeper 86,1
164 Gert Jensen Kartoffelmelfabrikken   3 86,1
165 Steffen Stub Michael Andersen 86
166 Tom Mùhlhan 2 86
167 Dragan Mùhlhan 2 86
168 Henning Søndergaard Ejnar Hessel 86
169 Ebbe Sig Kartoffelmelfabrikken   1 86
170 Michael Johnsen Siemens   4 86
171 Kasper Andersen Rahbek VVS   4 86
172 Jesper Jyfa Maskinværksted   3 86
173 Lars Hansen Peder Holt   1 86
174 Lui Mølleskov MES   1 86
175 Jørn Eriksen Siemens   9 86
176 Erik Rahbek BPS Transport 86
177 Jan Østergaard Midtglans   1 86
178 Jesper Karlskov Welcon   3 86
179 Torsten Jørgensen Brande Ilt & Gas 86
180 Jan Mùhlhan 2 86
181 Thomas Jyfa Maskinværksted   3 86
182 Lars Damsgaard Serup   1 86
183 Ole Sørensen Rahbek VVS   3 86
184 Jens Søgaard Ejnar Hessel 85,1
185 Rene Larsen Siemens   1 85,1
186 Martin Lorensen Siemens   15 85,1
187 Per Lindstrøm Brande Vognfabrik 85
188 Anders Händel Welcon   1 85
189 Michael Andersen Kartoffelmelfabrikken   3 85
190 Claus Junker Egebjerg`s Kloakrenovering 85
191 Michael Jyfa Maskinværksted   1 85
192 Karsten Nielsen Emund Rahbek 85
193 Hans Olesen OK Trapper 85
194 Per Schlander Welcon   2 85
195 Erik Jensen Ejnar Hessel 85
196 Peter Lykke Larsen MES   2 85
197 Morten Thøgersen MES   3 85
198 Henrik Jensen Biomar   3 85
199 Mujahid Shaik Siemens   16 85
200 Niels Andersen Brande Autosadelmageri   2 85
201 Mikkel D. Jensen Biomar   2 85
202 Babak Saboori Siemens   16 85
203 Marcel Guichon Siemens   11 85
204 Henrik Skøtt KMC   2 85
205 Søren Thomsen Siemens   3 85
206 Søren Sørensen Rahbek VVS   4 85
207 Sune Messmann KMC   2 85
208 Kim Rasmussen Brande Maskin Center 84
209 Asim Mùhlhan 1 84
210 Jørgen Haar Kartoffelmelfabrikken   1 84
211 John Clausen Bestseller   1 84
212 Henning Serup Olesen Serup   2 84
213 Lars Ostesen Brande Autosadelmageri   2 84
214 Jens Studsgaard Kartoffelmelfabrikken   1 84
215 Brian Sønderby MES   1 84
216 Claus Haarh BES 84
217 Henrik Brændgaard MES   1 84
218 Mikael Lund Brande Bladet   1 84
219 Dennis Gaarsted Brandtex   Mix   1 84
220 Karl Åge Andersen MES   3 84
221 Preben Nielsen Biomar   4 84
222 Carsten Holt Peder Holt   1 84
223 Niklas Jyfa Maskinværksted   2 84
224 Alex C. Due Siemens   5 84
225 Ulrik Mikkelsen Rahbek VVS   3 84
226 Mike Betts Siemens   12 84
227 Brian Kristoffersen Siemens   11 84
228 Marc Serup Olesen Serup   2 84
229 Egidijus Urbe Axel Månsson   3 83,1
230 Martin Leo Brande Vognfabrik 83
231 Jan Pedersen                1 Biomar   4 83
232 Claus Elsborg Brande Åcenter   2 83
233 Jannic Lædgsgaard Biomar   3 83
234 Vilius Laurinavicius Axel Månsson   4 83
235 Henrik Larsen Brande Autosadelmageri   1 83
236 Villy Jensen Brande Bladet   1 83
237 Bo Venø Brande Vognfabrik 83
238 Maciej Miechowski Siemens   14 82,1
239 Jan Tornsberg Egebjerg`s Kloakrenovering 82,1
240 Morten Bendixen Siemens   8 82
241 Stig Møller BPS Transport 82
242 Jørgen Christhopersen Rahbek VVS   4 82
243 Morten Jensen Aqua Dòr   2 82
244 Per Rasmussen Brande Autosadelmageri   1 82
245 Bo Poulsen Siemens   2 82
246 Knud Madsen Emund Rahbek 82
247 Vagn Ellehammer Flø Kartoffelhus 82
248 Lennart Frost MES   2 82
249 Morten Møller Kartoffelmelfabrikken   2 82
250 Morten Skjærris Rahbek VVS   3 82
251 Erling Andersen Brande Ilt & Gas 82
252 Henrik Jørgensen Kartoffelmelfabrikken   3 81,1
253 Mathias Ellehammer Arne Danielsen   3 81
254 Arne Kragsig Welcon   1 81
255 Johannes Sørensen Kartoffelmelfabrikken   2 81
256 Karen Poulsgaard Midtglans   2 81
257 Kalle B. Jeppesen Siemens   8 81
258 Ronni Jyfa Maskinværksted   1 81
259 Nikolaj Vendelbo Serup   2 81
260 John Møller Biomar   3 81
261 Alexandru Cristea Axel Månsson   4 81
262 Preben Jyfa Maskinværksted   3 80
263 Casper Madsen Virkelyst Tømreforetning 80
264 Niel McLennan Biomar   4 80
265 Leif Raahede Biomar   3 80
266 Renee Borggreen Axel Månsson   2 79
267 Peter Friis MES   2 79
268 Erik Østergaard Emund Rahbek 79
269 Julian Damian Welcon   3 78,1
270 Jens Hougaard Welcon   2 78
271 John Mùhlhan 1 78
272 Kristian Dam Nielsen Biomar   1 78
273 Ulrich Hasselstrøm Welcon   3 78
274 Poul Henrik Hansen Peder Holt   1 77,1
275 Lars Holst Biomar   1 77
276 Mikkel Jørgensen Brande Autosadelmageri   1 77
277 Jens Martin Knudsen Emund Rahbek 77
278 Kenneth Jyfa Maskinværksted   3 76
279 Mehmed Mùhlhan 2 76
280 Chandreswaran Kandiah Axel Månsson   4 76
281 Pavel Mùhlhan 1 76
282 Brian Pedersen KMC derivat 75
283 Jan Andersen Børne Tandplejen   2 75
284 Erik Lauritsen Brande Bladet   1 75
285 Lars Bo Nielsen Welcon   1 74
286 Lars Landkildehus Brande Bladet   1 73
287 Erik Sørensen Midtglans   2 73
288 Claus S. Olesen OK Trapper 73
289 Torsten Jyfa Maskinværksted   2 72
290 Jørgen Nielsen BPS Transport 71
291 Henning Andersen Brande Maskin Center