Herrehold

Herrehold 2013

 

Herre Hold   2013
Hold Navn Total
Brande Hallen Sigurd Kristensen 95,3
Kent Pedersen 94,2
1 Benny Jack Nielsen 92
Jan Binzer 91
Brande Hallen Total 372,5
Siemens   7 Karsten Frandsen 94,1
2 Glen Frandsen 94,1
Steffen Eriksen 94
Allan Duedahl 89
Siemens   7 Total 371,2
Arne Danielsen   1 Jesper Kragsig 96,2
Kenneth Clausen 93,1
3 Allan Mouritsen 89
Jørgen Søndergaard 88
Arne Danielsen   1 Total 366,3
Michael Andersen Michael B. Jensen 96,2
Brian Jensen 94,1
4 Michael Andersen         1 89
Steffen Stub 86
Michael Andersen Total 365,3
Siemens   15 Torben Vejs 96
Carsten H. Jensen 92,3
5 Jacob Land 91
Martin Lorensen 85,1
Siemens   15 Total 364,4
Rahbek VVS   1 Ole Søgaard 92,2
Einer Nygaard 91,1
6 Jens Mathiasen 91
Anders Jonassen 89
Rahbek VVS   1 Total 363,3
Fasterholt Maskinfab.  1 Mikkel Damholt 93
Torben Rauff 91,2
7 John Madsen 90,1
Ole Thisgaard 88
Fasterholt Maskinfab.  1 Total 362,3
Rahbek VVS   2 Bjarne Rahbek 94,1
Lars Antonsen 91
8 Jesper Moesgaard 89
Finn Jensen 88
Rahbek VVS   2 Total 362,1
Axel Månsson   1 Tomas Klimavicius 95,3
Johnny Skovbjerg 91,1
9 Ramunas Klimavicius 88
Kristian Utoft 87
Axel Månsson   1 Total 361,4
Siemens   6 Jesper Broberg 92
Kurt Kristensen 91,1
10 Siegfried Rain-Buettner 89,2
Aravazhi Anbarasu 89
Siemens   6 Total 361,3
Serup   1 Hans Henrik Sørensen 94,1
Jens Ove Skjøth 93
11 Rene Høgh 88,1
Lars Damsgaard 86
Serup   1 Total 361,2
Siemens   18 Frank Nielsen 93
Erik Clemmesen 91,1
12 Henrik Troelsen 90,1
Michael Husum 87
Siemens   18 Total 361,2
Siemens   17 Brian Thomsen 91,1
John Pedersen 90,1
13 Michael Jendritska 89,2
Torben Jensen 88
Siemens   17 Total 358,4
Siemens   4 Ingolf Lund 93,1
Jens Nørbjerg 90,1
14 Michael Overby 89
Michael Johnsen 86
Siemens   4 Total 358,2
Fasterholt Maskinfab.  2 Lars Kristensen 92,1
Klaus Graup 91
15 Jan Pedersen 88
Per Damholt 87
Fasterholt Maskinfab.  2 Total 358,1
Bestseller   1 Peder Rasmussen 93,2
Ole Barkholdt 93
16 Hans Rask 87,1
John Clausen 84
Bestseller   1 Total 357,3
Arne Danielsen   3 Martin Kamp 92,2
Anders O. Andersen 92,1
17 Michael Mortensen 91,1
Mathias Ellehammer 81
Arne Danielsen   3 Total 356,4
Arne Danielsen   2 Lars Jensen 90,1
Finn Ellehammer 89,1
18 Erik Ellehammer 88
Kaj Nielsen 88
Arne Danielsen   2 Total 355,2
Siemens   3 Henrik K. Urskov 93,3
Flemming Christoffersen 88,1
19 Brian F. Madsen 87,1
Søren Thomsen 85
Siemens   3 Total 353,5
Virkelyst Tømreforetning Allan Baunsgaard 97,2
Kim Juul 89,1
20 Tom Jepsen 87
Casper Madsen 80
Virkelyst Tømreforetning Total 353,3
Siemens   12 Jose Alehandro 93
HP 89,1
21 Paul T. Davis 87,1
Mike Betts 84
Siemens   12 Total 353,2
Bestseller   LCN Kurt Nielsen 90
Andreas Mikkelsen 89
22 Thomas Niese 87,1
Bent Nørgaard 87
Bestseller   LCN Total 353,1
Axel Månsson   2 Svend Elgaard 92,2
Axel Månsson 91,1
23 Lars Banke 90,1
Renee Borggreen 79
Axel Månsson   2 Total 352,4
Siemens   2 Bo Sandfeld 92,2
Erik Dahl Andersen 91,2
24 Allan Skjærbæk 87
Bo Poulsen 82
Siemens   2 Total 352,4
Siemens   1 Allan Bilberg 92,2
John Larsen 89,1
25 Salma Bamyani 85,1
Rene Larsen 85,1
Siemens   1 Total 351,5
Aqua Dòr   1 Arthur Kowalik 91
Heine Nielsen 89
26 Jes Johnsen 86,2
Marian Poulsen 85
Aqua Dòr   1 Total 351,2
Siemens   9 Kenneth Lauridsen 89
Ronny Pedersen 88
27 Jan Madsbjerg 88
Jørn Eriksen 86
Siemens   9 Total 351
Biomar   2 Niels Hjermitlev 90
Torben Jensen               1 88,1
28 Rene Baarts 87
Mikkel D. Jensen 85
Biomar   2 Total 350,1
MES   3 Frank Jeppesen 92,1
Finn Nissen 89
29 Morten Thøgersen 85
Karl Åge Andersen 84
MES   3 Total 350,1
MES   1 Henrik Andersen 95,2
Lui Mølleskov 86
30 Brian Sønderby 84
Henrik Brændgaard 84
MES   1 Total 349,2
Ejnar Hessel Jan Andersen                1 93
Henning Søndergaard 86
31 Jens Søgaard 85,1
Erik Jensen 85
Ejnar Hessel Total 349,1
Midtglans   1 Ib Møller Pedersen 89
Thomas Lund 87
32 Dennis Lund 86,1
Jan Østergaard 86
Midtglans   1 Total 348,1
BES Jan Henriksen 92
Kent Sørensen 89
33 Claus Haarh 84
Lotte Knudsen 83
BES  Total 348
Axel Månsson   3 Martin Pedersen 89,1
Romas Bingelis 89
34 Jens Andersen 86,1
Egidijus Urbe 83,1
Axel Månsson   3 Total 347,3
Siemens   8 Dennis M. Secher 93,1
Dennis E. Jensen 91
35 Morten Bendixen 82
Kalle B. Jeppesen 81
Siemens   8 Total 347,1
KMC   2 Mads C.Pedersen 90
Axel Bonde 87,1
36 Sune Messmann 85
Henrik Skøtt 85
KMC   2 Total 347,1
Siemens   5 Johan G. Palsson 91
Christoph Zoller 88
37 Katarina Gombosova 84
Alex C. Due 84
Siemens   5 Total 347
Jyfa Maskinværksted   1 Jens 91,1
Patrick 89,1
38 Michael 85
Ronni 81
Jyfa Maskinværksted   1 Total 346,2
Aqua Dòr   2 Steffan Kristensen 92
Damian Kowalik 90,1
39 Morten Jensen 82
Trine B. Jensen 82
Aqua Dòr   2 Total 346,1
KMC derivat Bjarne Søndertoft 92
Niels Arne 91
40 Alex Christensen 88,1
Brian Pedersen 75
KMC derivat Total 346,1
Egebjerg`s Kloakrenovering Lennart Korsgaard 89,1
Nick Egebjerg 89
41 Claus Junker 85
Jan Tornsberg 82,1
Egebjerg`s Kloakrenovering Total 345,2
Gamekeeper Henrik Mortensen 88,1
Jens Ove 87
42 Frederik Mortensen 86,1
Charlotte Mortensen 84
Gamekeeper Total 345,2
Siemens   11 Brian B. larsen 89
Jan Kildsgaard 87
43 Marcel Guichon 85
Brian Kristoffersen 84
Siemens   11 Total 345
Brande Autosadelmageri   2 Lars Sørensen 93,1
Niels Andersen 85
44 Lars Ostesen 84
Wenche Fløe 82
Brande Autosadelmageri   2 Total 344,1
Kartoffelmelfabrikken   1 Robin Frank 90
Ebbe Sig 86
45 Jens Studsgaard 84
Jørgen Haar 84
Kartoffelmelfabrikken   1 Total 344
Rahbek VVS   4 Morten Moesgaard 91
Kasper Andersen 86
46 Søren Sørensen 85
Jørgen Christhopersen 82
Rahbek VVS   4 Total 344
Flø Kartoffelhus Egon Abildstrup 89
Axel Krogstrup 89
47 Vagn Ellehammer 82
Anna Marie Antonsen 82
Flø Kartoffelhus Total 342
Brande Ilt & Gas Ole Lauersen 87
Leif Petersen 87
48 Torsten Jørgensen 86
Erling Andersen 82
Brande Ilt & Gas Total 342
Brande Vognfabrik Niels Houlberg 90
Per Lindstrøm 85
49 Bo Venø 83
Martin Leo 83
Brande Vognfabrik Total 341
Kartoffelmelfabrikken   2 Ove Sørensen 91
Karsten Jensen 87
50 Morten Møller 82
Johannes Sørensen 81
Kartoffelmelfabrikken   2 Total 341
Rahbek VVS   3 Karl Risbjerg 89
Ole Sørensen 86
51 Ulrik Mikkelsen 84
Morten Skjærris 82
Rahbek VVS   3 Total 341
Kartoffelmelfabrikken   3 Jørgen Bæk 87
Gert Jensen 86,1
52 Michael Andersen 85
Henrik Jørgensen 81,1
Kartoffelmelfabrikken   3 Total 339,2
Brande Åcenter   3 Henrik Dam Andersen 89
Jesper Røjbæk 88
53 Stine Lindstrøm Moesby 84
Kirsten Mikkelsen 78
Brande Åcenter   3 Total 339
Biomar   4 Per Jørgensen 92
Preben Nielsen 84
54 Jan Pedersen                1 83
Niel McLennan 80
Biomar   4 Total 339
OK Trapper Jeppe karstoft 91
Jørgen Kvist 89
55 Hans Olesen 85
Claus S. Olesen 73
OK Trapper Total 338
Biomar   1 Peter Raaby Skou 91,1
Berthel Vestergaard 89
56 Kristian Dam Nielsen 78
Lars Holst 77
Biomar   1 Total 335,1
Midtglans   2 Kim Tornsbjerg 92
Kenneth Solberg 89,1
57 Karen Poulsgaard 81
Erik Sørensen 73
Midtglans   2 Total 335,1
Serup   2 Peter Serup Olesen 86,1
Henning Serup Olesen 84
58 Marc Serup Olesen 84
Nikolaj Vendelbo 81
Serup   2 Total 335,1
Siemens   14 Dennis Søbye Jensen 89,1
Malgorzata Miechowska 84,1
59 Maciej Miechowski 82,1
Ella Stachniuk 79
Siemens   14 Total 334,3
Peder Holt   1 Martin Andersen 87
Lars Hansen 86
60 Carsten Holt 84
Poul Henrik Hansen 77,1
Peder Holt   1 Total 334,1
Mùhlhan 2 Tom 86
Jan 86
61 Dragan 86
Mehmed 76
Mùhlhan 2 Total 334
Jyfa Maskinværksted   2 Steffen 89
Lasse 87,1
62 Niklas 84
Torsten 72
Jyfa Maskinværksted   2 Total 332,1
Welcon   2 Vasilica Rotaru 89
Per Schlander 85
63 Jette Hansen 80
Jens Hougaard 78
Welcon   2 Total 332
Brande Åcenter   2 Hanne B. Nielsen 87
Claus Elsborg 83
64 Rita Bove 83
Pia Holt Kjærgaard 79
Brande Åcenter   2 Total 332
Brande Autosadelmageri   1 Steffen Fløe 89
Henrik Larsen 83
65 Per Rasmussen 82
Mikkel Jørgensen 77
Brande Autosadelmageri   1 Total 331
Siemens   16 Mujahid Shaik 85
Babak Saboori 85
66 Kirsten B. Iihan 83
Khatera Bamyani 77
Siemens   16 Total 330
MES   2 Peter Lykke Larsen 85
Gitte V. Andersen 84
67 Lennart Frost 82
Peter Friis 79
MES   2 Total 330
Welcon   1 Bøje Jensen 89,1
Anders Händel 85
68 Arne Kragsig 81
Lars Bo Nielsen 74
Welcon   1 Total 329,1
Biomar   3 Henrik Jensen 85
Jannic Lædgsgaard 83
69 John Møller 81
Leif Raahede 80
Biomar   3 Total 329
Jyfa Maskinværksted   3 Thomas 86
Jesper 86
70 Preben 80
Kenneth 76
Jyfa Maskinværksted   3 Total 328
Axel Månsson   4 Aurelija Petkuviene 87
Vilius Laurinavicius 83
71 Alexandru Cristea 81
Chandreswaran Kandiah 76
Axel Månsson   4 Total 327
Mùhlhan 1 Anders 88
Asim 84
72 John 78
Pavel 76
Mùhlhan 1 Total 326
BPS Transport Johnny Pedersen 87
Erik Rahbek 86
73 Stig Møller 82
Jørgen Nielsen 71
BPS Transport Total 326
Welcon   3 Jesper Karlskov 86
Hanne Block 83
74 Julian Damian 78,1
Ulrich Hasselstrøm 78
Welcon   3 Total 325,1
Emund Rahbek Karsten Nielsen 85
Knud Madsen 82
75 Erik Østergaard 79
Jens Martin Knudsen 77
Emund Rahbek Total 323
Brandtex   Mix   1 Thomas Kjær 87
Dennis Gaarsted 84
76 Dorte Grønbæk 81
Britta Pabi 71
Brandtex   Mix   1 Total 323
Børne Tandplejen   2 Vivi 82
Jeppe Madsbjerg 80
77 Lena Jensen 78
Jan Andersen 75
Børne Tandplejen   2 Total 315
Brande Bladet   1 Mikael Lund 84
Villy Jensen 83
78 Erik Lauritsen 75
Lars Landkildehus 73
Brande Bladet   1 Total 315
Brande Maskin Center Torben Laursen 93
Flemming Jensen 91
79 Kim Rasmussen 84
Henning Andersen
Brande Maskin Center Total 268