Individuel Herrer

Herre individuel   2012

Navn Hold Total
1 Torben Laursen Brande Maskin-Center 99,1
 2 Leif Petersen Brande Ilt og Gas 97,2
 3 Karsten Frandsen Siemens   8 96,3
 4 Torben Jensen Biomar   2 96,3
5 Allan Skjærbæk Siemens   10 96,2
 6 Brian Jensen Michael Andersen   1 96
 7 Erik Dahl Andersen Siemens   9 95,1
 8 Jens Søgaard Ejnar Hessel   1 95,1
9 Kent Sørensen BES   5 95
 10 Jørgen Kvist OK Trapper 94,3
 11 Niels Hjemitslev Biomar   2 94,2
 12 Ole Søgaard Rahbek vvs   1 94,2
 13 Rene Høgh Kristoffersen Serup   1 94,1
 14 Torben Vejs Siemens   15  Blind Guys 94,1
 15 Jens Mathiasen Rahbek vvs   1 94,1
 16 Kenneth Clausen Arne Danielsen   1 94,1
 17 Jens Ove Skjøth Serup   1 94
 18 Kent Pedersen Brande Hallen  Herre 94
 19 Dennis E. Jensen Siemens   16 93,3
 20 Jan Andersen Ejnar Hessel   2 93,2
 21 Johnny Skovbjerg Axel Månsson   4 93,2
 22 Michael B. Jensen Michael Andersen   1 93,2
 23 Sigurd Kristensen Brande Hallen  Herre 93,2
 24 Kaj Nielsen Arne Danielsen   2 93,2
 25 Niels Arne Fredriksen Derivat Fabrikken 93,1
 26 John Madsen Fasterholdt Maskin fab.   1 93,1
 27 Steffen Eriksen Siemens   8 93,1
 28 Jens Mathiasen              1 Brandmandsklubben 93
 29 Bøje Welcon   1 93
 30 Henrik Andersen MES   1 92,2
 31 Frank Nielsen Brandmandsklubben 92,2
 32 Kurt Fauerby Nielsen Bestseller   Noos Nat 92,1
 33 Thomas Klimavicius Axel Månsson   5 92,1
 34 Edgaras Laurinavicius Axel Månsson   4 92,1
 35 Karl Åge Andersen MES   3 92,1
 36 Thomas K. Kristensen Siemens   14 92,1
 37 Hans Agerskov Borup Maskin Fabrik   2 92,1
 38 Karl Nielsen L.E. Nielsen 92,1
 39 Flemming Christhopersen Siemens   9 92,1
 40 Jørgen Søndergaard Arne Danielsen   1 92,1
 41 Dan Degn Brandmandsklubben 92,1
 42 Claus Storm BES   4 92
 43 Glenn Frandsen Siemens   8 92
 44 Vasilica Welcon   2 92
 45 René Baarts Biomar   2 92
 46 Ole Thisgaard Fasterholdt Maskin Fab.   2 92
 47 Bo Sandfeldt Siemens   10 92
 48 Mads Pedersen KMC   1 92
 49 Svend Elgaard Axel Månsson   3 92
 50 Frank Jeppesen MES   3 92
51 John Nielsen Borup Maskin Fabrik   3 92
52 Jesper Panduro Siemens   10 92
53 Michael Andersen Michael Andersen   1 92
54 Lars Sørensen Brande Autosadelmageri 1 91,2
55 Morten Thøgersen MES   3 91,2
56 Damian Kowaliki Aquadòr   1 91,1
57 Tim Rimdum Midtglans   1 91,1
58 Anders Jonassen Rahbek vvs   1 91,1
59 Martin Bach-Andersen Siemens   4 Anders And&co 91,1
60 Per Damholt Fasterholdt Maskin fab.   1 91,1
61 Henrik Zacho Daugaard Elektrikeren 91,1
62 Jan Madsbjerg Siemens   7 91,1
63 Allan S. Hansen Siemens   13 91,1
64 Frans Frank Borup Maskin Fabrik   1 91
65 Jens Nørbjerg Siemens   11 91
66 Brian Kristoffersen Siemens   12 Tieur dèlite 91
67 Torben Rauff Fasterholdt Maskin Fab.   2 91
68 Arne Welcon   2 91
69 Anders Welcon   1 91
70 Peder Rasmussen Bestseller   1 91
71 Martin Pedersen Axel Månsson   4 91
72 Flemming Jensen Brande Maskin-Center 91
73 Bjarne Rahbek Rahbek vvs   2 90,1
74 Daniel Thorsted BES   4 90,1
75 Kim Rasmussen Brande Maskin-Center 90,1
76 Michael Jakobsen Elektrikeren 90,1
77 Ulrich V.B. Hansen Siemens   15  Blind Guys 90,1
78 Ole Sørensen Rahbek vvs   2 90,1
79 Thomas Niese Bestseller   Noos Nat 90,1
80 Ramunas Klimavicius Axel Månsson   2 90,1
81 Henrik Brændgaard MES   1 90,1
82 Allan Duedahl Siemens   8 90,1
83 Bo Poulsen Siemens   10 90,1
84 Carsten Holt Peder Holt   1 90,1
85 Kristian Utoft Axel Månsson   3 90,1
86 Lars Damsgaard Serup   1 90,1
87 Michael Olsen Siemens   7 90
88 Søren Lyager Siemens   9 90
89 Samuel Pedersen Borup Maskin Fabrik   1 90
90 Jeppe Jacobsen Arne Danielsen   3 90
91 Frank G.Nielsen Siemens   9 90
92 Ole Anov BTX   3   Herre 90
93 Lars Banke Axel Månsson   3 90
94 Jannic Lædsgaard Biomar   3 90
95 Martin Andersen Peder Holt   1 90
96 Erik Ellehammer Arne Danielsen   2 90
97 Anders Bak Andersen Siemens   4 Anders And&co 90
98 Thomas Lund Midtglans   1 90
100 Bjarne Søndertoft Derivat Fabrikken 90
101 Kenneth Lauridsen Siemens   7 90
102 Brian Sønderby MES   1 90
103 Bjarne Jespersen MES   2 89,2
104 Jeppe Fløe Ejnar Hessel   1 89,1
105 Steen Nis Johannesen Siemens   15  Blind Guys 89,1
106 Ernst Hansen Siemens   13 89,1
107 Torsten Jørgensen Brande Ilt og Gas 89,1
108 Jens Andersen                1 BTX   3   Herre 89,1
109 Berthel Vestergaard Biomar   1 89,1
110 Simon Nielsen Borup Maskin Fabrik   3 89,1
111 Henning Søndergaard Ejnar Hessel   2 89,1
112 Michael Overby Siemens   13 89,1
113 Hans Røjbæk Midtglans   2 89
114 Jan Kristensen Mùhlhan   2 89
115 Henning Serup Olesen Serup   2 89
116 Mikael Lund Brande Bladet   1 89
117 Jannic Elektrikeren 89
118 Brian Dahl Thomsen Siemens   5 Final Insp. 89
119 Michael N. Pedersen Michael Andersen   1 89
120 Søren S. Andersen Siemens   16 89
121 Michael Johnsen Siemens   11 89
122 Simon Fløe Aaskov Fasterholdt Maskin Fab.   2 89
123 Jørn Eriksen Siemens   7 89
124 Mikkel Welcon   1 89
125 Nikolai Vendelbo Serup   2 89
126 Allan Mouritsen Arne Danielsen   1 89
127 Max Olsen Borup Maskin Fabrik   2 89
128 Damian Kowalik Aquadòr   2 89
129 Michael Sønderby Siemens   16 89
130 Sune Messmann KMC   1 89
131 Klaus Graup Fasterholdt Maskin fab.   1 89
132 Egon Abilstrup Flø Kartoffelhus 89
133 Jesper Kragsig Arne Danielsen   1 89
134 Henning Andersen Brande Maskin-Center 88,3
135 Artur Kowaliki Aquadòr   1 88,1
136 Jan Kildsgaard Siemens   12 Tieur dèlite 88,1
137 Lars Antonsen Arne Danielsen   3 88,1
138 Niels Andersen Brande Autosadelmageri 1 88,1
139 Vagn Haubjerg BES   1 88
140 Marcel Guichon Siemens   12 Tieur dèlite 88
141 Karl Risbjerg Rahbek vvs   1 88
142 Henrik Larsen Brande Autosadelmageri 2 88
143 Per Jørgensen Biomar   4 88
144 Erik Rene Pedersen Den Jyske Sparekasse 88
145 Hans Henrik Sørensen Serup   1 88
146 Lars Welcon   1 88
147 John Pedersen Siemens   5 Final Insp. 88
148 Ib Møller Pedersen Midtglans   1 88
149 Peter Serup Olesen Serup   2 88
150 Ole B. Søndergaard Bestseller   1 88
151 Kristian Skovbjerg Brandmandsklubben 88
152 Brian B. Larsen Siemens   12 Tieur dèlite 88
153 Brian Larsen BES   3 88
154 Lennart Frost MES   1 88
155 Leif Lystlund Borup Maskin Fabrik   1 88
156 Jan Pedersen                  1 Fasterholdt Maskin fab.   1 88
157 Lars Ostersen Brande Autosadelmageri 1 87,2
158 Phillip Tousgaard Midtglans   1 87,2
159 Jan Henriksen BES   1 87,1
160 Johnny H.Kjeldsen Siemens   4 Anders And&co 87,1
161 Kaare T.Nielsen Fasterholdt Maskin Fab.   2 87,1
162 Jimmi Lillelund Peder Holt   1 87,1
163 Jeppe Karstoft OK Trapper 87,1
164 Peter Raaby Skou Biomar   1 87,1
165 Viggo Olesen Derivat Fabrikken 87
166 Morten Munk Brande Autosadelmageri 1 87
167 Rasmus Welcon   3 87
168 Andy Hansen Mùhlhan   1 87
169 HP Andersen Siemens   16 87
170 John Clausen Bestseller   1 87
171 Tobias Sørensen Elektrikeren 87
172 Bent Nørgaard Bestseller   Noos Nat 87
173 Kim Eriksen Siemens   14 87
174 Jan Rye Ejnar Hessel   2 87
175 Axel Månsson Axel Månsson   2 87
176 Henrik Skøtt KMC   1 87
177 Leif Nielsen L.E. Nielsen 86,1
178 Ole Lauersen Brande Ilt og Gas 86,1
179 Per Welcon   2 86,1
180 Hans Rask Bestseller   1 86
181 Lars Tang BES   5 86
182 Dennis Søbye Jensen Siemens   3 86
183 Kris Bech BES   4 86
184 Lars Landkildehus Brande Bladet   1 86
185 Jan Pedersen                 1 Biomar   4 86
186 Mads Mondrup Brande Autosadelmageri 2 86
187 Kent Ålbæk Bestseller   Noos Nat 86
188 Lars Morten Jensen Siemens   11 86
189 Hans Olesen OK Trapper 86
190 Chris Olesen OK Trapper 86
191 Bent Sørensen Borup Maskin Fabrik   1 86
192 Finn Nissen MES   3 86
193 Henrik Viuf MES   2 86
194 Leif Olsen BTX   3   Herre 86
195 Tage Eriksen Arne Danielsen   2 86
196 Villy Jensen Brande Bladet   1 86
197 Peter Sørensen Michael Andersen   2 85,1
198 Anders Egeberg KMC   1 85,1
199 Karsten Nielsen Emond Rahbek 85
200 Marcin Mùhlhan   2 85
201 Mavcin Mùhlhan   1 85
202 Carsten Christensen BES   5 85
203 Axel Krogstrup Flø Kartoffelhus 85
204 Søren Sørensen              1 Knud Sørensen 85
205 Wojciech Wisniewski BES   2 85
206 Marek Wisniewski BES   2 85
207 Thyge Thomsen Siemens   11 85
208 Artur Kowalik Aquadòr   2 85
209 Julian Welcon   2 85
210 Himzo Kazig Biomar   2 85
211 Leif Raahede Biomar   3 85
212 Lui Mølleskov MES   2 84,1
213 Lars Hansen Peder Holt   1 84,1
214 Henrik Jensen Biomar   3 84
215 Axel Cristea Axel Månsson   4 84
216 Thomas Søgaard Rahbek vvs   2 84
217 Mads K.Pedersen Siemens   4 Anders And&co 84
218 Marcin Dziuda BES   2 84
219 Per Rasmussen Brande Autosadelmageri 2 84
220 Christian Bruun Ejnar Hessel   1 84
221 Per Houlberg Emond Rahbek 84
222 Ivan Andersen Brande Hallen  Herre 83,1
223 Søren Sørensen Michael Andersen   2 83,1
224 Renee Borggreen Axel Månsson   2 83
225 Kent Christensen BES   5 83
226 Slowomir Wozciechowski BES   2 83
227 Marc Serup Olesen Serup   2 83
228 Jan Østergaard Midtglans   2 83
229 Casper Lystlund Borup Maskin Fabrik   2 82
230 Preben Nielsen Biomar   4 82
231 Thomas Nielsen Borup Maskin Fabrik   3 82
232 Hans Welcon   3 82
233 Jesper Nielsen Emond Rahbek 82
234 Martin Madsen Michael Andersen   2 82
235 Finn Berthelsen Siemens   13 82
236 Allan Bilberg Siemens   5 Final Insp. 82
237 Flemming Jepsen2 Ejnar Hessel   2 82
238 ViliusLaurinavicus Axel Månsson   2 82
239 Dennis Gaardsted BTX   3   Herre 82
240 Jan Binzer Siemens   15  Blind Guys 82
241 Lasse Rasmussen Kvickly   3 82
242 Verner Tornbjerg Knud Sørensen 82
243 Kristian Z. Kristensen Siemens   14 81,2
244 Peter Væsel Siemens   14 81
245 Morten Skjæris Rahbek vvs   2 81
246 Asger Månsson Axel Månsson   5 81
247 Freddy Elstrøm BES   1 81
248 Lars Jensen Arne Danielsen   2 81
249 Neil McLennan Biomar   4 81
250 Alem Mùhlhan   1 81
251 Mathias Sørensen BES   3 81
252 Kim Haubjerg Arne Danielsen   3 80
253 Kenneth Solberg Midtglans   2 80
254 Vagn E. Nielsen Flø Kartoffelhus 80
255 Jens Høgsberg MES   2 80
256 Lars Holst Biomar   1 80
257 Jens Martin Knudsen Emond Rahbek 80
258 Mike Nielsen L.E. Nielsen 80
259 Alew Demo Mùhlhan   2 79,1
260 Knud Sørensen Knud Sørensen 79
261 GheorgheBereanu Axel Månsson   5 79
262 Kristian Dam Nielsen Biomar   1 79
263 Jørgen Bach Brande Hallen  Herre 79
264 Pawcê Mùhlhan   2 79
265 Gert Thomasen Michael Andersen   2 79
266 Jens Andersen Axel Månsson   3 79
267 Mikkel West BES   3 79
268 Pawel Nolsakowski BES   4 78
269 Mathias Ellehammer Arne Danielsen   3 78
270 Pawel Mùhlhan   1 78
271 Anders Nielsen Brande Bladet   1 77
272 Chandreswaran Kandiah Axel Månsson   5 76,1
273 John Møller Biomar   3 76
274 Poul Pedersen Derivat Fabrikken 76
275 Peter Munkholm Den Jyske Sparekasse 76
276 Allan Sørensen Ejnar Hessel   1 76
277 Dennis Jessen Kvickly   3 75
278 Jan Pedersen Kvickly   3 74
279 Kristian Nielsen L.E. Nielsen 74
280 Søren Laursen BES   3 74
281 Bjarne Lassen Siemens   5 Final Insp. 74
282 Jan Iversen Borup Maskin Fabrik   2 74
283 Jørgen Væsel Knud Sørensen 74
284 Mikkel Jørgensen Brande Autosadelmageri 2 73
285 Ulrik Welcon   3 71
286 Rasmus Påske Kvickly   3 70