Individuel Herrer

Individuel Herre

Herre
Nr Navn Hold Total
1 Karsten Frandsen Siemens   8 96,3
2 Glen Frandsen Siemens   8 96,2
3 Allan Duedal Jørgensen Virkelyst Tømrer 96,1
4 Steffen Eriksen Siemens   8 96,1
5 Max Olsen Borup Maskinfabrik   2 95,2
6 Bo Sandfeldt Siemens   7 95,2
7 Michael B. Jensen Michael Andersen   1 95,2
8 Lasse N. Eriksen Mosegårdens Dyreinter  1 95,1
9 Lars Sørensen Brande Autosadelmager  2 95
10 Lars Andersen Welcon   1 94,3
11 Kenneth Clausen Arne Danielsen   1 94,3
12 Torben Lauersen Brande Maskin Center 94,2
13 Allan Baunsgaard Virkelyst Tømrer 94,2
14 Rene Høgh Serup   1 94,1
15 Frank Nielsen Brand   “Yong Guns “ 94,1
16 Einar Nygaard Rahbek vvs   1 94
17 Brian Jensen Michael Andersen   1 94
18 Allan Mouritsen Arne Danielsen   1 94
19 Peder Rasmussen Bestseller 1 94
20 Sigurd Kristensen Siemens   18 Facility 93,2
21 Anders Jonassen Rahbek vvs   3 93,2
22 Jesper Kragsig Arne Danielsen   1 93,2
23 Thomas Kjøvel Mosegårdens Dyreinter  1 93,1
24 Jan Andersen E.Hessel   3 93,1
25 Vasilica Rotaru Welcon   2 93,1
26 Henrik Andersen            1 MES   1 93,1
27 Allan Skjærbæk Siemens   16 93,1
28 John Madsen Fasterholt maskinfabrik   1 93,1
29 Bjarne Søndertoft KMC   3  Herre 93,1
30 Dan Nielsen Rahbek vvs   2 93,1
31 Per Jørgensen Biomar   3 93,1
32 Remi Mircevski BES   1 93
33 Finn E. Nielsen Welcon   1 93
34 Rene H. Kristoffersen Brand   ” Soft Guns “ 93
35 Ole Barkholdt- Sønderga Bestseller 1 93
36 Torben Vejs Siemens   15 93
37 Bo Poulsen Siemens   7 93
38 Flemming Christhopersen Siemens   9 93
39 Renee Borggreen Aksel Månsson   4 92,4
40 Brian Sønderby MES   1 92,3
41 Martin Bach-Andersen Siemens   4 Bulls eye 92,2
42 Jens Mathiasen             1 Brand   “Yong Guns “ 92,1
43 Thomas Møbjerg WTT   1 92,1
44 Niels Hjermtislev Biomar   1 92,1
45 Michael Æbelø Rahbek vvs   3 92,1
46 Peder Østergaard Siemens   20 Tools 92,1
47 Jens Mathiasen Rahbek vvs   3 92,1
48 Kristian Utoft Aksel Månsson   2 92,1
49 Ole Søgaard Rahbek vvs   3 92,1
50 Per Lorensen Siemens   15 92
51 Anders Kristensen BES   3 92
52 Allan M. Duedahl Siemens   9 92
53 Arthur Kowalik Aqua Do`r   2  Herre 92
54 Erik Eriksen Siemens   8 92
55 Kurt Rahbek Siemens   21 91,2
56 Jan Madsbjerg Siemens   11 91,2
57 Jens Ove Skjøth Serup   1 91,2
58 Bøje R. Jensen Welcon   1 91,1
59 Henrik Skøtt KMC   2  Mix 91,1
60 Preben V. Tværmose Jyfa 91,1
61 Aksel Krogstrup Flø Kartoffelhus 91,1
62 Kim Rasmussen Brande Maskin Center 91,1
63 Michael Sørensen BES   1 91,1
64 Kaj Nielsen Arne Danielsen   3 91
65 Jose Alejandro Siemens   21 91
66 Frank G. Nielsen Siemens   9 91
67 Erik Dahl Andersen Siemens   9 91
68 Jeppe Fløe E.Hessel   2 91
69 Jens Søgaard E.Hessel   1 91
70 Michael Olesen Siemens   11 91
71 Brian Madsen Siemens   23    3.6 Hal 91
72 Martin Andersen Peder Holt   1 91
73 Søren Pedersen Siemens   14 Service Tec. 91
74 Tommy Sørensen Virkelyst Tømrer 91
75 Renè Baarts Biomar   1 90,2
76 Kim Haubjerg Arne Danielsen   4 90,2
77 Søren Knudsen BES   2 90,2
78 Finn Nissen MES   2 90,2
79 Mads Jacobsen Virkelyst Tømrer 90,1
80 Martin Madsen Michael Andersen   2 90,1
81 Henrik Brændgaard MES   1 90,1
82 Peter Serup Olesen Serup   2 90,1
83 Flemming Jensen Brande Maskin Center 90,1
84 Jan Henriksen BES   1 90,1
85 John Nielsen Borup Maskinfabrik   3 90,1
86 Stig Jakobsen Siemens   22 90
87 Mathias Ellehammer Arne Danielsen   4 90
88 Jan Pedersen                  1 Biomar   3 90
89 Jan Pedersen Fasterholt maskinfabrik   1 90
90 Phillip Tousgaard Midtglans   2 90
91 Jørgen Søndergaard Arne Danielsen   2 90
92 Marc Suralvo Siemens   13 90
93 Jens Andersen Aksel Månsson   5 90
94 Anders Bak Andersen Siemens   4 Bulls eye 90
95 Gintaras Taraile Aksel Månsson   4 90
96 Søren Mahler Jysk Vandrensning 90
97 Per Damholt Fasterholt maskinfabrik   1 90
98 Thomas Svensson Siemens   10   DD01 90
99 Henrik Andersen Jysk Vandrensning 90
100 Henning Daugaard WTT   2 90
101 Heine Christiansen WTT   1 89,2
102 Kaare T. Nielsen Fasterholt maskinfabrik   2 89,2
103 Kent Pedersen Brande Hallen   2 89,2
104 Heine Nielsen Aqua Do`r   2  Herre 89,2
105 Søren Sørensen         1 Aksel Månsson   3 89,1
106 Bent Sørensen Borup Maskinfabrik   1 89,1
107 Niels Arne Fredriksen KMC   3  Herre 89,1
108 Mogens Mortensen Brand   ” Soft Guns “ 89,1
109 Lars Landkildehus Brande Bladet     1 89,1
110 Lars Christensen Fasterholt maskinfabrik   1 89,1
111 Jørn Eriksen Siemens   11 89,1
112 Berthel Vestergaard Biomar   2 89,1
113 Henrik Daugaard Biomar   3 89
114 Per M. Jensen Aqua Do`r   2  Herre 89
115 Rene Andersen Promontage og byg 89
116 John Pedersen Siemens   20 Tools 89
117 Ulrik G. Hansen Siemens   14 Service Tec. 89
118 Bjarne Jespersen MES   2 89
119 Lars Banke Aksel Månsson   2 89
120 Nikolaj Vendelbo Serup   2 89
121 Thomas Nielsen Borup Maskinfabrik   3 89
122 Allan Nielsen                   1 Siemens   18 Facility 89
123 Hans Rask Bestseller 1 89
124 Jesper Panduro Siemens   7 89
125 Ib Møller Midtglans   2 89
126 Jeppe Jakobsen Arne Danielsen   3 89
127 Bruno Jensen Aqua Do`r   2  Herre 89
128 Torben Jensen Biomar   1 89
129 Halid Muminovic Siemens   17 89
130 Ole Thisgaard Fasterholt maskinfabrik   2 89
131 Klaus Grarup Fasterholt maskinfabrik   2 89
132 Morten Thøgersen MES   3 89
133 Axel Månsson Aksel Månsson   3 89
134 Tom Skovby E.Hessel   2 89
135 Niels Erik Larsen Danbolig 89
136 Niels Kemph Ikast-Brande Kommune   1 89
137 Michael Holm Brande Hallen   2 89
138 Lars Møbjerg WTT   1 89
139 Mike Betts Siemens   21 89
140 Thomas K. Kristensen Siemens   19 Skumfar 89
141 Karsten Pedersen WTT   2 88,2
142 Tage Eriksen Arne Danielsen   1 88,1
143 Arne Jørgensen E.Hessel   1 88,1
144 Hans Agerskov Borup Maskinfabrik   2 88,1
145 Arne kragsig Welcon   2 88,1
146 Simon Nielsen Borup Maskinfabrik   3 88,1
147 Brian B. Larsen Siemens   12 Tieur dèlite 88,1
148 Jens S. Pedersen Jyfa 88,1
149 Mikael Lund                 1 Brande Bladet     1 88
150 Lui Mølleskov MES   2 88
151 Nicolai Iversen Arne Danielsen   2 88
152 John Clausen Bestseller 1 88
153 Michael Mortensen Arne Danielsen   4 88
154 Leif Lystlund Borup Maskinfabrik   2 88
155 Franz Frank Borup Maskinfabrik   1 88
156 Peter Kristensen WTT   1 88
157 Dan Degn Brand   ” Soft Guns “ 88
158 Marcel Guichon Siemens   12 Tieur dèlite 88
159 Benni Berthelsen Siemens   17 88
160 Dennis E. Jensen Siemens   19 Skumfar 88
161 Frank Pedersen Siemens   23    3.6 Hal 88
162 Lars Damsgaard Serup   1 88
163 Chen Zhengyang Siemens   6 88
164 Allan Bilberg Siemens   5 Final Insp. 88
165 Niels Andersen Brande Autosadelmager  1 88
166 Hans Henrik Sørensen Serup   1 88
167 Karl Åge Andersen MES   3 88
168 Jørgen Jakobsgaard Rahbek vvs   2 88
169 Erik Ellehammer Arne Danielsen   2 88
170 Knud Nielsen Jysk Vandrensning 88
171 Steffen Fløe Brande Autosadelmager  1 88
172 Carsten Holt Peder Holt   1 88
173 Kenneth Lauritsen Siemens   11 87,2
174 Henrik Viuf MES   2 87,2
175 Allan S. Hansen Siemens   13 87,2
176 Mads K. Pedersen Siemens   4 Bulls eye 87,2
177 Lars Anker Emond Rahbek 87,1
178 Jesper Hansen               1 Jyfa 87,1
179 Peder Bent Justesen Brande Hallen   2 87,1
180 Lennart K. Jensen Rahbek vvs   1 87,1
181 Johnny Ravn Siemens   22 87
182 Svend Elgaard Aksel Månsson   2 87
183 Jan Kildsgaard Siemens   12 Tieur dèlite 87
184 Keld Hansen Elektrikeren 87
185 Ernst Hansen Siemens   13 87
186 Thomas Nørholm Elektrikeren 87
187 Tobias Sørensen Elektrikeren 87
188 Nerijus Jankauskas Aksel Månsson   5 87
189 Egon Abilstrup Flø Kartoffelhus 87
190 Asbjørn Svendsen Ikast-Brande Kommune   1 87
191 Michael Andersen Michael Andersen   1 87
192 Kim Larsen Siemens   22 87
193 Thorkil Breinholt Siemens   22 87
194 Hans Røjbæk Midtglans   1 87
195 Mikael Lund Brand   “Yong Guns “ 87
196 Tim Jensen WTT   2 87
197 Lars Jensen Arne Danielsen   2 87
198 Claus Larsen Danbolig 87
199 Tim Rindum Midtglans   1 87
200 Thyge Thomsen Siemens   15 87
201 Bjarne Jensen KMC   2  Mix 87
202 HP Andersen Siemens   21 87
203 Jens Palle Jensen Siemens   17 87
204 Søren Hedegaard Danbolig 87
205 Elvin Christensen MES   3 87
206 Stephan Schopp Siemens   16 87
207 Lars S. Hansen Peder Holt   1 87
208 Finn Berthelsen Siemens   16 87
209 Ken Pedersen Siemens   18 Facility 87
210 Kent Kronborg Siemens   23    3.6 Hal 87
211 Jens Knudsen Siemens   18 Facility 87
212 Mikkel Detz Biomar   1 86,3
213 Thomas Lund Midtglans   1 86,1
214 Erik Jensen E.Hessel   3 86,1
215 Jacob Røn Pedersen Brande Maskin Center 86,1
216 Bjarne Rahbek Rahbek vvs   2 86,1
217 Stefan Hansen Bestseller Shipping 1 86
218 Per Schlander Welcon   2 86
219 Jens Ole Pedersen Siemens   5 Final Insp. 86
220 Carsten Christensen BES   3 86
221 Steffen Lyager BES   2 86
222 Peter Munkholm Jyske Sparekasse 86
223 Anders Nielsen Brande Bladet     1 86
224 Jesper Karlskov Welcon   1 86
225 Finn Jensen Rahbek vvs   2 86
226 Jan Østergaard Midtglans   1 86
227 Jørgen Holm Biomar   2 86
228 Renny Søgaard E.Hessel   1 85
229 Jan Rye E.Hessel   3 85
230 Thomas Søgaard Rahbek vvs   1 85
231 Romas Bingelis Aksel Månsson   5 85
232 Kent Karlsen Mosegårdens Dyreinter  2 85
233 Freddy Elstrøm BES   2 85
234 Anders Møller Siemens   14 Service Tec. 85
235 Claus Pedersen Siemens   20 Tools 85
236 Martin Fåborg Siemens   13 85
237 Torben Splidsboel Siemens   10   DD01 85
238 Casper Lystlund Borup Maskinfabrik   2 85
239 Søren Thomassen KMC   3  Herre 85
240 Jens Martin Knudsen Emond Rahbek 85
241 Jimmi Lillelund Peder Holt   1 85
242 Brian Larsen BES   1 85
243 Erik Lauritzen Brande Bladet     1 85
244 Lars Ostesen Brande Autosadelmager  1 84,1
245 Henning Serup Olesen Serup   2 84,1
246 Jan Iversen Borup Maskinfabrik   1 84,1
247 Jannik Kiwi 84
248 Anni Hansen Jysk Vandrensning 84
249 Allan Nielsen Arne Danielsen   3 84
250 Johnny H. Kjeldsen Siemens   4 Bulls eye 84
251 Henning Søndergaard E.Hessel   3 84
252 Henrik Zacho Elektrikeren 84
253 Jesper Højmark Fasterholt maskinfabrik   2 84
254 Kenneth Utoft Arne Danielsen   3 84
255 Martin Rasmussen Arne Danielsen   4 84
256 Finn Hindkær Siemens   12 Tieur dèlite 84
257 Jens Høgsberg MES   3 84
258 Johnny Skovbjerg Aksel Månsson   2 84
259 Michael Overby Siemens   15 84
260 Morten Munk Brande Autosadelmager  2 84
261 Kristian Z. Kristensen Siemens   19 Skumfar 84
262 Torben Jensen                1 Siemens   7 84
263 Kenneth Møller Brande Hallen   2 83,1
264 Henning Hvelplund Ikast-Brande Kommune   1 83
265 Jan Pedersen               2 Rahbek vvs   1 83
266 Michael Sønderby Siemens   19 Skumfar 83
267 Preben Nielsen Biomar   3 83
268 Thomas Månsson Promontage og byg 83
269 Martin Leo Promontage og byg 83
270 Heinz Kjærsgaard Promontage og byg 83
271 Lars Tang BES   3 83
272 Brian Johansen Siemens   20 Tools 83
273 Michael Møller Brand   “Yong Guns “ 83
274 Christian Bruun E.Hessel   2 82
275 Fahro Mrkaljevic Siemens   17 82
276 Karsten Nielsen Emond Rahbek 82
277 Bjarne Lassen Siemens   5 Final Insp. 82
278 John Larsen Siemens   5 Final Insp. 82
279 Robert Jakobsen Siemens   14 Service Tec. 82
280 Klaus Jensen E.Hessel   2 82
281 Brian Christensen WTT   2 82
282 Martin Pedersen Aksel Månsson   5 82
283 Per Rasmussen Brande Autosadelmager  1 82
284 Malgozata Mieechowska Siemens   6 82
285 Claus Haahr BES   3 82
286 Henrik Larsen Brande Autosadelmager  2 81,1
287 Mahir Makcisk Midtglans   2 81
288 Michael N. Pedersen Michael Andersen   1 81
289 Erik Winter Michael Andersen   2 81
290 Niels H. Kemph Brand   ” Soft Guns “ 81
291 Dennis Søbye Jensen Siemens   6 81
292 Anders Hændel Welcon   2 81
293 Lasse Thomsen Borup Maskinfabrik   1 81
294 Lars Holst Biomar   2 81
295 Preben Sørensen Siemens   10   DD01 81
296 Ella Stachniuk Siemens   6 80
297 Mads Mondrup Brande Autosadelmager  2 80
298 Rasmus Kiwi 80
299 Lucas Jacobsen Mosegårdens Dyreinter  2 80
300 Søren Sørensen Michael Andersen   2 80
301 Brian Kristensen KMC   3  Herre 79
302 Asger Månsson Aksel Månsson   4 79
303 Kurt Nielsen Emond Rahbek 79
304 Kenneth Skaarup Michael Andersen   2 79
305 Vilius Laurinavicius Aksel Månsson   4 79
306 Lasse M . Larsen Jyfa 77
307 Vagn Ellehammer Flø Kartoffelhus 75
308 Simon Dinesen Midtglans   2 73
309 Stephan Steenberg Ikast-Brande Kommune   1 71
310 Ulrik Jensen Biomar   2 69
311 Børge Antonsen Flø Kartoffelhus 67
312 Maik Pøtzsch Siemens   16 87,1