Individuel Damer

Individuel damer

Damer
Navn Hold Total
1 Aase Rask Siemens   1 92,2
2 Jytte Lund Siemens   1 91
3 Hilda Skjøth Biomar   Damer 91
4 Stine Mølleskov Peder Holt   2 91
5 Lene Stephansen Siemens   1 90,2
6 Anitta Bundgaard Siemens   2 90,1
7 Birthe Nielsen Borup Maskinfabrik   3 89,1
8 Vaidas Narutavicius Aksel Månsson   3 89,1
9 Louise Jakholm E.Hessel   1 89,1
10 Jytte Poch Aksel Månsson   1 89,1
11 Pernille Jensen Mosegårdens Dyreinter  1 89
12 Semira Brande Åcenter   2 89
13 Ulla Marquardt KMC   1  Damer 88,1
14 Lone H. Christensen Biomar   Damer 88,1
15 Lisbet Andersen Præstelundskolen 88
16 Stefanie Ebbesen Mosegårdens Dyreinter  1 88
17 Pia Pedersen BTX-IT super piger 88
18 Stine Moesby Brande Åcenter   2 88
19 Helle Olesen Siemens   1 88
20 Wenche Fløe J.K Serigrafi 88
21 Mette Degn Peder Holt   2 87,1
22 Karina Fløe Siemens   3 87,1
23 Katrine Holt Niebuhr Brande Åcenter   1 87
24 Lene Gottlieb Biomar   Damer 87
25 Iris Fløe J.K Serigrafi 87
26 Ulla Kunnerup Jensen Siemens   2 87
27 Ida Pedersen BTX  Finans / kriditor 87
28 Annette Nissen MES   1 87
29 Caroline Millinkiewicz Brande Hallen   1 87
30 Pia Christensen KMC   1  Damer 87
31 Karen Kiwi 86,1
32 Anna Magrethe Tandplejen   2 86,1
33 Inge Vilsborg Brande Hallen   1 86,1
34 Caroline Gravensgaard Din Frisør 86
35 Hanne Pedersen Aqua Do`r   1  Damer 86
36 Heidi Therkelsen Bestseller Shipping 1 86
37 Dorthe Johannesen Peder Holt   2 86
38 Gitte Holt Peder Holt   2 86
39 Louise Jakobsen Siemens   10   DD01 86
40 Marianne Østergaard Biomar   Damer 86
41 Dorte Tandplejen   2 85,1
42 Cristina Kiwi 85
43 Britta Utoft J.K Serigrafi 85
44 Lisbeth Jepsen Mosegårdens Dyreinter  2 85
45 Livija Jankauskaite Aksel Månsson   3 85
46 Anitta Fihl Helleberg Danbolig 85
47 Birgitte Sørensen Serup   2 85
48 Kirsten Laursen Brande Bladet     2 84,1
49 Anne Lise Lauersen Siemens   2 84
50 Claudiv Iota Siemens   3 84
51 Jette Slaug Aqua Do`r   1  Damer 84
52 Joan Johnsen Hansen Jyske Sparekasse 84
53 Lene Meyer Binzer BTX-IT super piger 84
54 Helle Hansen Bestseller Shipping 1 84
55 Charlotte Knudsen BES   2 83,1
56 Conny Hammershøj BTX  Finans / kriditor 83,1
57 Tina Tandplejen   2 83,1
58 Jeanne Herløv Siemens   3 83
59 Gry Månsson Aksel Månsson   1 83
60 Mette S. Pedersen Din Frisør 83
61 Rikke F. Nielsen Aqua Do`r   1  Damer 83
62 Mimi Poulsen BTX-IT super piger 83
63 Vivi Tandplejen   2 82,1
64 Annika Andersen Din Frisør 82
65 Inge Wieland Præstelundskolen 82
66 Gitte Tandplejen   1 82
67 Hanne Munk Brande Åcenter   1 82
68 Rita Olsen Brande Hallen   1 82
69 Maria Elena Hansen KMC   2  Mix 82
70 Lene H. Rasmussen KMC   1  Damer 82
71 Ruchira Sheoran Siemens   3 82
72 Diana Jensen BTX-IT super piger 81,1
73 Susanne Jensen Brande Bladet     2 81
74 Annette Jendritska Bestseller Shipping 1 81
75 Kirsten Jørgensen Præstelundskolen 81
76 Lene Andersen KMC   1  Damer 81
77 Jette Kaas Pedersen Jyske Sparekasse 81
78 Susanne Kristoffersen KMC   2  Mix 81
79 Jette Meyer Pedersen Jyske Sparekasse 80
80 Veronica Ebbesen Mosegårdens Dyreinter  2 80
81 Ulla Olesen BTX  Finans / kriditor 80
82 Rikke Cravach Andersen Aksel Månsson   1 80
83 Ketty Nodetsgaard Brande Bladet     2 79
84 Bettina Mikkelsen Siemens   23    3.6 Hal 79
85 Rita Bove Brande Åcenter   1 79
86 Helle Brugger Brande Bladet     2 79
87 Maria Tandplejen   1 79
88 Susanne K. Andersen Siemens   2 78
89 Anni West Brande Hallen   1 78
90 Pia Holt Kjærgaard Brande Åcenter   1 77
91 Helle Bjerring Aqua Do`r   1  Damer 77
92 Lena Tandplejen   1 77
93 Vaida Osinaite Aksel Månsson   1 76
94 Britta Baastrup BTX  Finans / kriditor 75
95 Anne Dorte Tandplejen   1 75
96 Joan Thorsen Din Frisør 75
97 Anne-Dorte Hertzum Præstelundskolen 74
98 Lisbeth Andersen Brande Åcenter   2 71
99 Michelle Øhenslæger J.K Serigrafi 71
100 Kirsten Mikkelsen Brande Åcenter   2 67