Herrehold

Herre

Herre Hold
Hold Navn Total
Siemens   8 Steffen Eriksen 96,1
Glen Frandsen 96,2
Karsten Frandsen 96,3
Erik Eriksen 92
1 Siemens   8 Total 380,6
Virkelyst Tømrer Allan Baunsgaard 94,2
Tommy Sørensen 91
Allan Duedal Jørgensen 96,1
Mads Jacobsen 90,1
2 Virkelyst Tømrer Total 371,4
Arne Danielsen   1 Allan Mouritsen 94
Kenneth Clausen 94,3
Tage Eriksen 88,1
Jesper Kragsig 93,2
3 Arne Danielsen   1 Total 369,6
Rahbek vvs   3 Ole Søgaard 92,1
Anders Jonassen 93,2
Jens Mathiasen 92,1
Michael Æbelø 92,1
4 Rahbek vvs   3 Total 369,5
Siemens   9 Flemming Christhopersen 93
Erik Dahl Andersen 91
Frank G. Nielsen 91
Allan M. Duedahl 92
5 Siemens   9 Total 367
Mosegårdens Dyreinter  1 Stefanie Ebbesen 88
Lasse N. Eriksen 95,1
Pernille Jensen 89
Thomas Kjøvel 93,1
6 Mosegårdens Dyreinter  1 Total 365,2
Welcon   1 Jesper Karlskov 86
Lars Andersen 94,3
Bøje R. Jensen 91,1
Finn E. Nielsen 93
7 Welcon   1 Total 364,4
Bestseller 1 John Clausen 88
Hans Rask 89
Peder Rasmussen 94
Ole Barkholdt- Sønderga 93
8 Bestseller 1 Total 364
MES   1 Brian Sønderby 92,3
Annette Nissen 87
Henrik Brændgaard 90,1
Henrik Andersen            1 93,1
9 MES   1 Total 362,5
Fasterholt maskinfabrik   1 Jan Pedersen 90
Per Damholt 90
Lars Christensen 89,1
John Madsen 93,1
10 Fasterholt maskinfabrik   1 Total 362,2
Brande Maskin Center Flemming Jensen 90,1
Kim Rasmussen 91,1
Jacob Røn Pedersen 86,1
Torben Lauersen 94,2
11 Brande Maskin Center Total 361,5
Serup   1 Jens Ove Skjøth 91,2
Lars Damsgaard 88
Rene Høgh 94,1
Hans Henrik Sørensen 88
12 Serup   1 Total 361,3
Siemens   7 Jesper Panduro 89
Bo Poulsen 93
Torben Jensen                1 84
Bo Sandfeldt 95,2
13 Siemens   7 Total 361,2
BES   1 Brian Larsen 85
Michael Sørensen 91,1
Jan Henriksen 90,1
Remi Mircevski 93
14 BES   1 Total 359,2
Aqua Do`r   2  Herre Per M. Jensen 89
Heine Nielsen 89,2
Arthur Kowalik 92
Bruno Jensen 89
15 Aqua Do`r   2  Herre Total 359,2
Siemens   11 Kenneth Lauritsen 87,2
Jørn Eriksen 89,1
Jan Madsbjerg 91,2
Michael Olesen 91
16 Siemens   11 Total 358,5
WTT   1 Heine Christiansen 89,2
Lars Møbjerg 89
Peter Kristensen 88
Thomas Møbjerg 92,1
17 WTT   1 Total 358,3
Siemens   21 Mike Betts 89
HP Andersen 87
Jose Alejandro 91
Kurt Rahbek 91,2
18 Siemens   21 Total 358,2
Biomar   1 Torben Jensen 89
Renè Baarts 90,2
Mikkel Detz 86,3
Niels Hjermtislev 92,1
19 Biomar   1 Total 357,6
Michael Andersen   1 Michael B. Jensen 95,2
Michael Andersen 87
Brian Jensen 94
Michael N. Pedersen 81
20 Michael Andersen   1 Total 357,2
Borup Maskinfabrik   2 Hans Agerskov 88,1
Max Olsen 95,2
Casper Lystlund 85
Leif Lystlund 88
21 Borup Maskinfabrik   2 Total 356,3
Borup Maskinfabrik   3 John Nielsen 90,1
Simon Nielsen 88,1
Birthe Nielsen 89,1
Thomas Nielsen 89
22 Borup Maskinfabrik   3 Total 356,3
Brand   “Yong Guns “ Mikael Lund 87
Frank Nielsen 94,1
Michael Møller 83
Jens Mathiasen             1 92,1
23 Brand   “Yong Guns ” Total 356,2
Siemens   18 Facility Sigurd Kristensen 93,2
Ken Pedersen 87
Jens Knudsen 87
Allan Nielsen                   1 89
24 Siemens   18 Facility Total 356,2
Siemens   15 Michael Overby 84
Torben Vejs 93
Thyge Thomsen 87
Per Lorensen 92
25 Siemens   15 Total 356
Biomar   3 Per Jørgensen 93,1
Preben Nielsen 83
Jan Pedersen                  1 90
Henrik Daugaard 89
26 Biomar   3 Total 355,1
MES   2 Bjarne Jespersen 89
Finn Nissen 90,2
Lui Mølleskov 88
Henrik Viuf 87,2
27 MES   2 Total 354,4
Siemens   16 Finn Berthelsen 87
Stephan Schopp 87
Allan Skjærbæk 93,1
Maik Pøtzsch 87,1
28 Siemens   16 Total 354,2
Siemens   4 Bulls eye Anders Bak Andersen 90
Johnny H. Kjeldsen 84
Mads K. Pedersen 87,2
Martin Bach-Andersen 92,2
29 Siemens   4 Bulls eye Total 353,4
E.Hessel   1 Renny Søgaard 85
Jens Søgaard 91
Arne Jørgensen 88,1
Louise Jakholm 89,1
30 E.Hessel   1 Total 353,2
Rahbek vvs   2 Bjarne Rahbek 86,1
Jørgen Jakobsgaard 88
Dan Nielsen 93,1
Finn Jensen 86
31 Rahbek vvs   2 Total 353,2
Arne Danielsen   2 Erik Ellehammer 88
Jørgen Søndergaard 90
Lars Jensen 87
Nicolai Iversen 88
32 Arne Danielsen   2 Total 353
Aksel Månsson   3 Axel Månsson 89
Livija Jankauskaite 85
Vaidas Narutavicius 89,1
Søren Sørensen         1 89,1
33 Aksel Månsson   3 Total 352,2
Arne Danielsen   4 Martin Rasmussen 84
Kim Haubjerg 90,2
Michael Mortensen 88
Mathias Ellehammer 90
34 Arne Danielsen   4 Total 352,2
Aksel Månsson   2 Lars Banke 89
Johnny Skovbjerg 84
Kristian Utoft 92,1
Svend Elgaard 87
35 Aksel Månsson   2 Total 352,1
Jysk Vandrensning Henrik Andersen 90
Søren Mahler 90
Knud Nielsen 88
Anni Hansen 84
36 Jysk Vandrensning Total 352
Fasterholt maskinfabrik   2 Kaare T. Nielsen 89,2
Jesper Højmark 84
Klaus Grarup 89
Ole Thisgaard 89
37 Fasterholt maskinfabrik   2 Total 351,2
Brand   ” Soft Guns “ Dan Degn 88
Niels H. Kemph 81
Rene H. Kristoffersen 93
Mogens Mortensen 89,1
38 Brand   ” Soft Guns ” Total 351,1
Siemens   22 Thorkil Breinholt 87
Kim Larsen 87
Stig Jakobsen 90
Johnny Ravn 87
39 Siemens   22 Total 351
Peder Holt   1 Jimmi Lillelund 85
Martin Andersen 91
Lars S. Hansen 87
Carsten Holt 88
40 Peder Holt   1 Total 351
Siemens   13 Ernst Hansen 87
Allan S. Hansen 87,2
Martin Fåborg 85
Marc Suralvo 90
41 Siemens   13 Total 349,2
Siemens   20 Tools Brian Johansen 83
John Pedersen 89
Peder Østergaard 92,1
Claus Pedersen 85
42 Siemens   20 Tools Total 349,1
Rahbek vvs   1 Einar Nygaard 94
Thomas Søgaard 85
Lennart K. Jensen 87,1
Jan Pedersen               2 83
43 Rahbek vvs   1 Total 349,1
Brande Hallen   2 Kent Pedersen 89,2
Peder Bent Justesen 87,1
Michael Holm 89
Kenneth Møller 83,1
44 Brande Hallen   2 Total 348,4
Serup   2 Birgitte Sørensen 85
Peter Serup Olesen 90,1
Henning Serup Olesen 84,1
Nikolaj Vendelbo 89
45 Serup   2 Total 348,2
Welcon   2 Arne kragsig 88,1
Per Schlander 86
Vasilica Rotaru 93,1
Anders Hændel 81
46 Welcon   2 Total 348,2
E.Hessel   3 Jan Andersen 93,1
Erik Jensen 86,1
Henning Søndergaard 84
Jan Rye 85
47 E.Hessel   3 Total 348,2
Brande Bladet     1 Anders Nielsen 86
Erik Lauritzen 85
Lars Landkildehus 89,1
Mikael Lund                 1 88
48 Brande Bladet     1 Total 348,1
MES   3 Jens Høgsberg 84
Elvin Christensen 87
Morten Thøgersen 89
Karl Åge Andersen 88
49 MES   3 Total 348
Danbolig Claus Larsen 87
Søren Hedegaard 87
Niels Erik Larsen 89
Anitta Fihl Helleberg 85
50 Danbolig Total 348
Arne Danielsen   3 Kaj Nielsen 91
Allan Nielsen 84
Jeppe Jakobsen 89
Kenneth Utoft 84
51 Arne Danielsen   3 Total 348
WTT   2 Henning Daugaard 90
Brian Christensen 82
Tim Jensen 87
Karsten Pedersen 88,2
52 WTT   2 Total 347,2
Siemens   12 Tieur dèlite Jan Kildsgaard 87
Brian B. Larsen 88,1
Marcel Guichon 88
Finn Hindkær 84
53 Siemens   12 Tieur dèlite Total 347,1
Siemens   14 Service Tec. Søren Pedersen 91
Anders Møller 85
Robert Jakobsen 82
Ulrik G. Hansen 89
54 Siemens   14 Service Tec. Total 347
KMC   3  Herre Bjarne Søndertoft 93,1
Niels Arne Fredriksen 89,1
Søren Thomassen 85
Brian Kristensen 79
55 KMC   3  Herre Total 346,2
Midtglans   1 Jan Østergaard 86
Thomas Lund 86,1
Hans Røjbæk 87
Tim Rindum 87
56 Midtglans   1 Total 346,1
Siemens   17 Fahro Mrkaljevic 82
Benni Berthelsen 88
Halid Muminovic 89
Jens Palle Jensen 87
57 Siemens   17 Total 346
Elektrikeren Henrik Zacho 84
Tobias Sørensen 87
Thomas Nørholm 87
Keld Hansen 87
58 Elektrikeren  Total 345
Siemens   23    3.6 Hal Brian Madsen 91
Bettina Mikkelsen 79
Frank Pedersen 88
Kent Kronborg 87
59 Siemens   23    3.6 Hal Total 345
BES   2 Søren Knudsen 90,2
Freddy Elstrøm 85
Steffen Lyager 86
Charlotte Knudsen 83,1
60 BES   2 Total 344,3
E.Hessel   2 Jeppe Fløe 91
Tom Skovby 89
Klaus Jensen 82
Christian Bruun 82
61 E.Hessel   2 Total 344
Aksel Månsson   5 Jens Andersen 90
Romas Bingelis 85
Nerijus Jankauskas 87
Martin Pedersen 82
62 Aksel Månsson   5 Total 344
Siemens   19 Skumfar Thomas K. Kristensen 89
Kristian Z. Kristensen 84
Michael Sønderby 83
Dennis E. Jensen 88
63 Siemens   19 Skumfar Total 344
Jyfa Jens S. Pedersen 88,1
Preben V. Tværmose 91,1
Lasse M . Larsen 77
Jesper Hansen               1 87,1
64 Jyfa Total 343,3
BES   3 Anders Kristensen 92
Lars Tang 83
Claus Haahr 82
Carsten Christensen 86
65 BES   3 Total 343
Borup Maskinfabrik   1 Jan Iversen 84,1
Lasse Thomsen 81
Bent Sørensen 89,1
Franz Frank 88
66 Borup Maskinfabrik   1 Total 342,2
Brande Autosadelmager  1 Niels Andersen 88
Lars Ostesen 84,1
Per Rasmussen 82
Steffen Fløe 88
67 Brande Autosadelmager  1 Total 342,1
Siemens   10   DD01 Thomas Svensson 90
Louise Jakobsen 86
Torben Splidsboel 85
Preben Sørensen 81
68 Siemens   10   DD01 Total 342
KMC   2  Mix Henrik Skøtt 91,1
Bjarne Jensen 87
Maria Elena Hansen 82
Susanne Kristoffersen 81
69 KMC   2  Mix Total 341,1
Aksel Månsson   4 Vilius Laurinavicius 79
Gintaras Taraile 90
Renee Borggreen 92,4
Asger Månsson 79
70 Aksel Månsson   4 Total 340,4
Brande Autosadelmager  2 Lars Sørensen 95
Morten Munk 84
Henrik Larsen 81,1
Mads Mondrup 80
71 Brande Autosadelmager  2 Total 340,1
Promontage og byg Heinz Kjærsgaard 83
Rene Andersen 89
Martin Leo 83
Thomas Månsson 83
72 Promontage og byg Total 338
Siemens   5 Final Insp. Bjarne Lassen 82
Allan Bilberg 88
John Larsen 82
Jens Ole Pedersen 86
73 Siemens   5 Final Insp. Total 338
Bestseller Shipping 1 Heidi Therkelsen 86
Annette Jendritska 81
Helle Hansen 84
Stefan Hansen 86
74 Bestseller Shipping 1 Total 337
Kiwi Rasmus 80
Karen 86,1
Cristina 85
Jannik 84
75 Kiwi Total 335,1
Emond Rahbek Karsten Nielsen 82
Kurt Nielsen 79
Jens Martin Knudsen 85
Lars Anker 87,1
76 Emond Rahbek Total 333,1
Midtglans   2 Simon Dinesen 73
Ib Møller 89
Mahir Makcisk 81
Phillip Tousgaard 90
77 Midtglans   2 Total 333
Siemens   6 Chen Zhengyang 88
Ella Stachniuk 80
Dennis Søbye Jensen 81
Malgozata Mieechowska 82
78 Siemens   6 Total 331
Jyske Sparekasse Jette Meyer Pedersen 80
Jette Kaas Pedersen 81
Joan Johnsen Hansen 84
Peter Munkholm 86
79 Jyske Sparekasse Total 331
Michael Andersen   2 Erik Winter 81
Søren Sørensen 80
Kenneth Skaarup 79
Martin Madsen 90,1
80 Michael Andersen   2 Total 330,1
Mosegårdens Dyreinter  2 Lucas Jacobsen 80
Lisbeth Jepsen 85
Veronica Ebbesen 80
Kent Karlsen 85
81 Mosegårdens Dyreinter  2 Total 330
Ikast-Brande Kommune   1 Stephan Steenberg 71
Niels Kemph 89
Asbjørn Svendsen 87
Henning Hvelplund 83
82 Ikast-Brande Kommune   1 Total 330
Biomar   2 Jørgen Holm 86
Ulrik Jensen 69
Berthel Vestergaard 89,1
Lars Holst 81
83 Biomar   2 Total 325,1
Flø Kartoffelhus Vagn Ellehammer 75
Aksel Krogstrup 91,1
Egon Abilstrup 87
Børge Antonsen 67
84 Flø Kartoffelhus Total 320,1