Individuel Herrer

Herre
Række Navn Hold Total
1 Peder Rasmussen Bestseller 1 98,2
2 Flemming Christophersen Siemens    4 97,4
3 Torben Laursen Brande Maskincenter 97,3
4 Jens Ove Skjøth Serup Olesen   1 96,2
5 Jesper Kragsig Arne Danielsen  A/S   1 96,2
6 Kenneth Clausen Arne Danielsen  A/S   1 96,1
7 Glen Frandsen Siemens    1 96
8 Torben Vejs Siemens    10 95,2
9 Thomas K. Kristensen Siemens    6  HI Park  1 95,1
10 Søren Pedersen Siemens    8 95,1
11 Lars Christensen Fasterholt Maskinfabrik   1 94,3
12 Steffen Eriksen Siemens    1 94,3
13 Brian Jensen Brande Vognfabrik 94,2
14 Rene Kristoffersen Serup Olesen   1 94,1
15 Andreas Knudsen BMC Auto 2 94,1
16 Robin Frank Kartoffelmelsfabrikken   1 94,1
17 Allan Duedahl Siemens    3 Service 94
18 Heine Nielsen Aqua Dòr   Dag   1 94
19 Aksel Krogstrup Flø Kartoffelhus 94
20 Jesper Panduro Siemens    8 94
21 Michael Overby Siemens    8 93,2
22 Michael (Laban) Michael Andersen 93,2
23 Sigurd Kristensen Siemens    7  Facility 93,2
24 Flemming Jepsen Hessel   4 93,1
25 Michael Thomsen Rahbek Transport   1 93,1
26 Erik Eriksen Siemens    3 Service 93,1
27 Hans Sørensen Serup Olesen   1 93,1
28 Anders Jonassen Rahbek vvs    1 93,1
29 Johnny Kjeldsen Siemens    5  Engineering 93,1
30 Dennis Secker Welcon    1 93
31 Jan Andersen Hessel   2 93
32 Ulrich Hansen Siemens    2  SCADA 93
33 Peder Østergaard Siemens    14 93
34 Jens Mathiasen Brandmændene   2 93
35 Bruno Jensen Aqua Dòr   Dag   2 93
36 Heine Christiansen W W T    1 93
37 Thomas Lund Midtglans    1 93
38 Jesper Karlskov Welcon    2 93
39 Niels Arne Dervivat  Fabrik 92,3
40 Brian Dahl Siemens    14 92,2
41 Michael Andersen Michael Andersen 92,2
42 Leo Rathleff T.S. Byg og Anlæg 92,2
43 Kasper Madsen Midtglans    3 92,1
44 Bo Poulsen Siemens    21  Workshop 92,1
45 Henrik Andersen MES   1 92,1
46 Claus Eskildsen Aqua Dòr   Dag   2 92,1
47 Mik Mak Rahbek Transport   1 92,1
48 Brian Jensen Siemens    6  HI Park  1 92,1
49 Søren Lyager Siemens   9 Global Towers 92,1
50 Lennart Kartoffelmelsfabrikken   3 92
51 Michael Olesen Siemens    1 92
52 Thyge Thomsen Siemens    10 92
53 Arne Vinter DTE 92
54 Allan Mouritsen Arne Danielsen  A/S   1 92
55 Ole Søgaard Rahbek vvs    1 92
56 Brian Madsen Siemens    18  3.6 Hal 91,2
57 Henrik Jørgensen Kartoffelmelsfabrikken   1 91,2
58 Jørn Eriksen Siemens    4 91,2
59 Henrik Stilou Fasterholt Maskinfabrik   1 91,1
60 Bjarne Søndertoft Dervivat  Fabrik 91,1
61 Marc Rasmussen Rahbek vvs    2 91,1
62 Benny Jack Siemens    1 91,1
63 Lars T. Andersen Aqua Dòr   Nat 91,1
64 Henning Pedersen Aqua Dòr   Dag   2 91,1
65 Lars Damsgaard Serup Olesen   1 91,1
66 Michael Larsen B E S    2 91,1
67 Kent Pedersen Hallen     Herre 91,1
68 Jan Pedersen Fasterholt Maskinfabrik   2 91
69 Jan Østergaard Midtglans    1 91
70 John Madsen Fasterholt Maskinfabrik   1 91
71 Jens Mathiasen Rahbek vvs    1 91
72 Hans Røjbæk Midtglans    1 91
73 Torben Jensen Biomar    1 91
74 Nicolai Iversen Arne Danielsen  A/S   3 91
75 Lars Møbjerg W W T    2 91
76 Hans Bank Midtglans    1 91
77 Ole Søndergaard Bestseller 1 91
78 Mark Birksø T.S. Byg og Anlæg 91
79 Erik Jensen Hessel   2 91
80 Johnny Sørensen Niels Houlberg 91
81 Lars Banke Axel Månsson A/S    1 91
82 Ramunas Axel Månsson A/S    2 91
83 Nikolej Vendelbo Serup Olesen   2 91
84 Hugo Nielsen DTE 91
85 Flemming Jensen Brande Maskincenter 91
86 Allan Nielsen Siemens    7  Facility 90,2
87 Henning L. Jørgensen Siemens    12 90,1
88 Henrik Sønderholm Siemens    5  Engineering 90,1
89 Carsten Bo Nielsen Arne Danielsen  A/S   3 90,1
90 Mahir Maksic Midtglans    2 90,1
91 Torben Jensen Siemens    10 90,1
92 Dennis Hansen Serup Olesen   3 90,1
93 Jørgen Søndergaard Arne Danielsen  A/S   1 90,1
94 Johnny Skovbjerg Axel Månsson A/S    1 90,1
95 Axel Månsson Axel Månsson A/S    1 90,1
96 Tommy Sørensen BMC Auto 1 90,1
97 Frank Jeppesen MES   2 90,1
98 Ove Sørensen Kartoffelmelsfabrikken   3 90,1
99 Kris Bech Hansen B E S    1 90
100 Renè Baarts Biomar   4 90
101 Jan Binzer Siemens    2  SCADA 90
102 Ernst Hansen Siemens    8 90
103 Mads Pedersen KMC    Herre 90
104 Peter Houlberg L.E. Nielsen     2 90
105 Kristian Thomsen Siemens   9 Global Towers 90
106 Lars Andersen Welcon    1 90
107 Jan Kildsgaard Siemens    13 90
108 Mikkel Detz Biomar   4 90
109 Peter Albrechtsen L.E. Nielsen     1 90
110 Peder Pedersen T.S. Byg og Anlæg 90
111 Finn Berthelsen Siemens    21  Workshop 90
112 Dan Degn Brandmændene   1 90
113 Ole Arnov BTX- IT   Drenge 90
114 Michael Mortensen Arne Danielsen  A/S   4 89,2
115 Anders B. Andersen Siemens    5  Engineering 89,2
116 Erik Lauritzen Brande Bladet 89,1
117 Brian Jensen Elektrikkeren 89,1
118 Ernst Lauersen KMC    Herre 89,1
119 Per Jørgensen Biomar    2 89,1
120 Lars Jensen Arne Danielsen  A/S   2 89,1
121 Brian Vestergaard Siemens    3 Service 89,1
122 Jens Søgaard Hessel   1 89,1
123 Thomas K. Sørensen Siemens    11 89,1
124 Brian B. Larsen Siemens    13 89,1
125 Mads Skydt Hessel   3 89,1
126 Jan Rye Hessel   2 89,1
127 Erik Houlberg Niels Houlberg 89,1
128 Mads Pedersen Siemens    5  Engineering 89,1
129 Jesper Moesgaard Serup Olesen   3 89
130 Thayab Knud Sørensen   1 89
131 Klaus Graup Fasterholt Maskinfabrik   2 89
132 Ib Pedersen Midtglans    2 89
133 Per Damholt Fasterholt Maskinfabrik   1 89
134 Kenneth Hansen BMC Auto 4 89
135 Tim Jensen W W T    2 89
136 Peter Christensen W W T    1 89
137 Karsten Kristiansen Siemens    17    B 6 89
138 Preben Nielsen Biomar    2 89
139 Jose Ajejandro Siemens    16 89
140 John Pedersen Siemens    14 89
141 Ronnie Stoltenborg L.E. Nielsen     2 89
142 Jacob Land Siemens    10 89
143 Henrik Jensen Biomar    3 89
144 Anders Møller Siemens    11 89
145 Jan Lorentzen BMC Auto 3 89
146 Niels Hjernitslev Biomar    1 89
147 Michael B. Jensen Michael Andersen 89
148 Leif Brande Ilt & Gas 89
149 Tom Skovly Pedersen Hessel   1 89
150 Mads Heisselberg Rahbek Transport   1 89
151 Mikal Rasmussen Mikal `s Blik 89
152 Jørgen Haar Kartoffelmelsfabrikken   2 89
153 Morten Bob Kartoffelmelsfabrikken   1 89
154 Niels Houlberg Niels Houlberg 89
155 Allan S. Hansen Siemens    11 88,1
155 Per Sørensen Brande Vognfabrik 88,1
156 Klaus Graup Brandmændene   2 88,1
157 Nikolaj Meyhoff B E S    2 88
158 Albrecht Kristensen BMC Auto 1 88
159 Hans Peter Lauridsen W W T    1 88
160 Jeppe Rune Jacobsen Arne Danielsen  A/S   3 88
161 Dan Nielsen Rahbek vvs    1 88
162 Lennart Poulsgaard T.S. Byg og Anlæg 88
163 Per Schlander Welcon    2 88
164 Jan Madsbjerg Siemens    4 88
165 Kenneth Lauridsen Siemens    4 88
166 Knud Thalund Siemens    18  3.6 Hal 88
167 Asim Welcon    3 88
168 Renny Søgaard Hessel   1 88
169 Lasse Skovbjerg BMC Auto 2 88
170 Kaj Nielsen Arne Danielsen  A/S   2 88
171 Lars Sørensen Brande Autosadelmageri 2 88
172 Bøje Jensen Welcon    1 88
173 Karsten K. Johansen Brande Vognfabrik 88
174 Hans Rask Bestseller 1 88
175 Lui Mølleskov MES   1 88
176 Finn Nielsen Welcon    1 88
177 Michael Husum Siemens    16 88
178 Stephan Steenberg Ikast- Brande Kommune  2 87,1
179 Martin Andersen Peder Holt   2 87,1
180 Arne Kragsig Welcon    3 87,1
181 Knud Hansen Ågaard Savværk 87
182 Finn Sørensen Rahbek Transport   1 87
183 Erik Rahbek Rahbek Transport   2 87
184 Simon Dinesen Midtglans    3 87
185 Thomas Krautwald BTX-Finans  Mix 87
186 Morten Trane Siemens    12 87
187 Kim Haubjerg Arne Danielsen  A/S   4 87
188 Lars S. Hansen Peder Holt   2 87
189 Erik Andersen Brandmændene   2 87
190 Torben Rasmussen Siemens    21  Workshop 87
191 Steen Johannesen Siemens    2  SCADA 87
192 Benny Rasmussen Siemens    2  SCADA 87
193 H.P. Andersen Siemens    14 87
194 Preben Jakobsen Rahbek Transport   2 87
195 Arthur Kowalik Aqua Dòr   Dag   1 87
196 Michael Johnsen Siemens    3 Service 87
197 Jannic Lædgsgaard Biomar    3 87
198 Berthel Vestergaard Biomar    1 87
199 Jesper Pedersen Mikal `s Blik 87
200 Robert Knudsen Siemens    17    B 6 87
201 Niels H. Kemph Ikast- Brande Kommune  1 87
202 Niels Jepsen Ågaard Savværk 86,1
203 Robert Knudsen Emond Rahbek 86,1
204 Carsten Holt Peder Holt   2 86,1
205 Flemming Hansen Siemens   9 Global Towers 86,1
206 Nick Nielsen Welcon    2 86,1
207 Leif Nielsen L.E. Nielsen     1 86,1
208 Damian Kowalik Aqua Dòr   Dag   1 86,1
209 Henrik Kamper B E S    1 86
210 Kent Pedersen W W T    2 86
211 Stefan Hallen 3 86
212 Claus Egsgaard Siemens    21  Workshop 86
213 Dennis Gaardsted BTX- IT   Drenge 86
214 Jesper Højmark Fasterholt Maskinfabrik   2 86
215 Regnar Petersen Hessel   1 86
216 Torben Splidsboel Siemens    15  HI Park  2 86
217 Henrik Viuf MES   2 86
218 Jens O. Jensen MES   2 86
219 Johnny B. Andersen Aqua Dòr   Nat 86
220 Jens Knudsen Siemens    7  Facility 86
221 Jacob Pedersen Arne Danielsen  A/S   3 86
222 Kristian Utoft Axel Månsson A/S    2 86
223 Kenneth H. Utoft Arne Danielsen  A/S   2 86
224 Einar Nygaard Rahbek vvs    2 86
225 Jeppe Fløe Hessel   3 86
226 Peter S. Olesen Serup Olesen   2 86
227 Claus Kartoffelmelsfabrikken   3 86
228 Elmedin Bratic Siemens    18  3.6 Hal 86
229 Lars Erik Lund Siemens    17    B 6 86
230 Martin Reinvald Hallen     Herre 86
231 Kim Eriksen Siemens    6  HI Park  1 86
232 Michael Pedersen BMC Auto 1 86
233 Sebastian Model Siemens    19 86
234 Cresten Flor Siemens    12 86
235 Michael Møller Brandmændene   1 85,1
236 Henrik Zacho Daugaard Elektrikkeren 85,1
237 Kristian Søgaard BMC Auto 2 85,1
238 Jørgen Bæk Kartoffelmelsfabrikken   2 85,1
239 Thomas Svensson Siemens    15  HI Park  2 85,1
240 Gert Jensen Kartoffelmelsfabrikken   3 85
241 Allan Bilberg Siemens    20 Final Insp. 85
242 Marcel Guichon Siemens    13 85
243 Jørgen Holm Biomar    1 85
244 Kurt Nielsen Emond Rahbek 85
245 Bo Venø Brande Vognfabrik 85
246 Fahrudin Mrkaljevic Siemens    13 85
247 Niels Kemph Brandmændene   1 85
248 John Clausen Bestseller 1 85
249 Henrik Vesterby Arne Danielsen  A/S   4 85
250 Johannes Sørensen Kartoffelmelsfabrikken   2 85
251 Jonas Pleth Hessel   4 85
252 Christopher Loheide Siemens    19 85
253 Arne Jørgensen Hessel   4 85
254 Lars Ostesen Brande Autosadelmageri 1 85
255 Jens Andersen Axel Månsson A/S    2 85
256 Dan Kristensen Midtglans    2 85
257 Karl Nielsen L.E. Nielsen     1 85
258 Mikael Lund Brandmændene   2 85
259 Jacob Richelieu DTE 85
260 Morten Jensen Aqua Dòr   Dag   1 85
261 Theis Rasmussen BMC Auto 3 85
262 Jan Sørensen Knud Sørensen   2 85
263 Kaj Knøss Siemens    18  3.6 Hal 85
264 Jens Jensen Knud Sørensen   2 85
265 Peder Bent Justesen Hallen     Herre 85
266 Klaus Dalsgaard Siemens    17    B 6 85
267 Steen Houmann Aqua Dòr   Økonomi 85
268 Søren Brandt Mikal `s Blik 84,1
269 Jesper Jensen KMC    Herre 84,1
270 Sune Messmann KMC    Herre 84,1
271 Kaare T. Nielsen Fasterholt Maskinfabrik   2 84,1
272 Asger Jæger Dervivat  Fabrik 84,1
273 Michael Leager Welcon    3 84,1
274 Jan Henriksen B E S    2 84
275 Brian Sønderby MES   1 84
276 Allan S. Pedersen Siemens   9 Global Towers 84
277 Claus Tejsen Siemens    11 84
278 Benny Kjølby BTX- IT   Drenge 84
279 Hans Elmose DTE 84
280 Villy Jensen Brande Bladet 84
281 Knud Sørensen Knud Sørensen   1 84
282 Tomaz Kowalik Aqua Dòr   Nat 84
283 Steffen Fløe Brande Autosadelmageri 2 84
284 Mike Betts Siemens    16 84
285 Marc S. Olesen Serup Olesen   3 84
286 Leif Raahede Biomar    3 84
287 Carsten Jensen Kartoffelmelsfabrikken   2 84
288 Bruno Madsen Midtglans    3 84
289 Henning Søndergaard Hessel   2 84
290 Andrers Handel Welcon    3 83,1
291 Leo Volmar Hosekræmmeren 83,1
292 Mads Kølbæk BMC Auto 2 83
293 Karl Søgaard Serup Olesen   2 83
294 Bjarne J. Larsen Siemens    6  HI Park  1 83
295 Dennis H. Hansen Knud Sørensen   1 83
296 Jacob Pedersen Brande Maskincenter 83
297 John Larsen Siemens    20 Final Insp. 83
298 Dennis Jessen Kvickly    3 83
299 Torsten Brande Ilt & Gas 83
300 Christian Brun Hessel   3 83
301 Niel Mclennan Biomar    2 83
302 Thomas Lasen Hessel   4 83
303 Henrik Berg Aqua Dòr   Nat 83
304 Lotte Fløe BMC Auto 4 83
305 Julie Lorenzen BMC Auto 4 83
306 Michael Knudsen L.E. Nielsen     1 83
307 Brian Carlsen L.E. Nielsen     2 83
308 Per Christensen Biomar   4 83
309 Finn Wittendorff BMC Auto 1 83
310 Kim S. Jensen Arne Danielsen  A/S   2 83
311 Per Rasmussen Brande Autosadelmageri 1 83
312 Henning Daugaard W W T    1 83
313 Tobias P. Sørensen Elektrikkeren 83
314 Nicolai Holmgaard Arne Danielsen  A/S   4 83
315 Jimmi Lillelund Peder Holt   2 83
316 Henning S. Olesen Serup Olesen   2 82,1
317 Jakob Truelsen B E S    1 82
318 Morten Thøgersen MES   2 82
319 Torben Nielsen Knud Sørensen   2 82
320 Krølle Rahbek Transport   2 82
321 Mikael Lund Brande Bladet 82
322 Henrik Mogensen Rahbek Transport   2 82
323 Jesper Egsgaard Kvickly    3 82
324 Niels Andersen Brande Autosadelmageri 1 82
325 Peter Diederich Siemens    19 82
326 Søren Sørensen Knud Sørensen   1 82
327 Michael Kuehne Siemens    19 82
328 Ken Pedersen Siemens    7  Facility 82
329 Klaus Hebsgaard Brandmændene   1 82
330 Henrik Houlberg Niels Houlberg 82
331 Egon Abilstrup Flø Kartoffelhus 82
332 Hans Pedersen Welcon    2 82
333 Fillip Tousgaard Midtglans    3 82
334 Anders Knudsen Mikal `s Blik 81
335 Michael Holm Hallen     Herre 81
336 Jens Martin Knudsen Emond Rahbek 81
337 Claus Pedersen Siemens    20 Final Insp. 81
338 Thomas Karutz Siemens    12 81
339 lars Nielsen Kvickly    3 81
340 Ib Pedersen Biomar    2 81
341 Allan Rosendahl Ågaard Savværk 81
342 Heine Pedersen Knud Sørensen   2 81
343 Bjarne Lassen Siemens    20 Final Insp. 81
344 Viggo Olsen Dervivat  Fabrik 81
345 Thomas Søgaard Rahbek vvs    2 80
346 Michael Nissen Siemens    15  HI Park  2 80
347 Jesper Nielsen BMC Auto 4 80
348 Jan Pedersen Rahbek vvs    2 79
349 Per M. Jensen Aqua Dòr   Lab 79
350 Jesper Damkier Aqua Dòr   Økonomi 79
351 Morten Munk Brande Autosadelmageri 2 79
352 Morten Møller Kartoffelmelsfabrikken   1 78
353 Theis Buhl B E S    1 78
354 Kristian Kristensen Emond Rahbek 78
355 Jens M. Andersen BTX- IT   Drenge 78
356 Mads Lorentzen BMC Auto 3 78
357 John Møller Biomar    3 77
358 Vagn Ellehammer Flø Kartoffelhus 77
359 Thomas Nørholm Elektrikkeren 77
360 Søren Sørensen Michael Andersen 77
360 Per Jensen Kvickly    3 77
361 Kenneth B. Jensen Hessel   3 76
362 Preben Jensen Serup Olesen   3 74
363 Børge Antonsen Flø Kartoffelhus 74
364 Anders Nielsen Brande Bladet 73
365 Ulrik Jensen Biomar   4 71
366 Emil Lorentzen BMC Auto 3 65
Hovedtotal 32031